App Store Google Play

Поліція вважає, що нікопольські чиновники віддали без торгів зайвих 3 мільйона за неякісний ремонт доріг

29.10.2018 10:40
Поліція вважає, що нікопольські чиновники віддали без торгів зайвих 3 мільйона за неякісний ремонт доріг

Поліція та прокуратура вважають, що службовці Управління житлово-комунального господарств Нікопольської міськради Дніпропетровської області на замовленнях ремонту міських доріг без торгів в «Прозорро» за 10 млн грн віддали фірмам-підрядникам зайвих 3 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Гроші.Інформатор.

За даними слідства, у 2017 році службовці УЖКГ одноосібно визначили підрядників та без торгів в «Прозорро» уклали прямі договори на капремонт доріг в Нікополі з ТОВ «Ресурс Н», ТОВ «Дорводбуд», ТОВ «Дніпробудгруп-21», ТОВ «НВП «Променергетика» на загальну суму 10 млн грн.

Правоохоронці встановили, що службовці 4-х фірм задля привласнення бюджетних коштів відремонтували дороги з асфальтобетонної суміші, яка не відповідає типу та марки, передбаченим проектами та локальними кошторисами, що призвело до руйнування дорожнього покриття.

Крім того, приватники складали та підписували акти виконаних робіт з капремонтів доріг в Нікополі із завищеними обсягами та вартістю, вказували машини та механізмів, які не використовувались, та завищували вартість та кількість асфальтобетонної суміші. Таке завищення призвело до збитків місцевому бюджету на суму понад 3 млн грн.

У травні цього року слідчі попросили завірені копії всіх документів по ремонту 10 нікопольських вулиць: Добролюбова, Перспективна, Херсонська, Електрометалургів, пров. Млиновий, Першотравнева, Бакинська, Староцерковна, Сагайдачного, пров. Шкільний, Шульгіна. Крім того, слідчі отримали заяви щодо відмови від участі в конкурсних торгах від імені учасників процедури закупівлі підприємств «Ресурс Н», «Дорводбуд», «Дніпробудгруп-21», «Променергетика» та ФОП Добіжа.

Видання також зауважило, що за інформацією голови громадської спілки «Нікопольці» Віталія Журавльова, у минулому році на центральній ділянці вул. Електрометалургів (від Первомайської до Херсонської) капремонт не робили, а просто заліпили дірки до 9 травня, щоб могли пройти люди. Того ж року робили капремонт іншої ділянки вул. Електрометалургів – від автовокзалу до Первомайської. І на тих ділянках асфальт вже продавився. Зараз підрядник усуває недоліки минулорічного ремонту – вирізає торішній пошкоджений і кладе новий асфальт.

Щодо ремонту дороги по вул. Електрометалургів, то по ньому відкрито окрему кримінальну справу. Службовців Департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА та ТОВ «Спецдоррембуд» (Павлоград) підозрюють у привласненні бюджетних коштів. Встановлено, що у 2017 р. за результатами торгів чиновники замовили «Спецдоррембуд» капремонт вулиці на 39,90 млн грн. Фірма частково виконала роботи з влаштування вирівнювального шару дороги, який зазнав руйнації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...