App Store Google Play

В мережі запустили чергову провокацію проти Андрія Денисенка

27.10.2018 12:45
В мережі запустили чергову провокацію проти Андрія Денисенка

В соціальній мережі Facebook знову почала з'являтися реклама чергової фейкової сторінки народного депутата Андрія Денисенка, на якій від його імені розповсюджується неправдива інформація відверто провокативного характеру. Про це депутат повідомив на своїй офіційній сторінці, передає Дніпроград.

Цього разу недоброчесні махінатори вирішили використати ім'я Андрія Денисенка аби розповсюдити інформацію про те, що в Дніпрі розпочинають свою роботу мовні патрулі, які будуть ловити російськомовних громадян та проводити з ними "виховні бесіди". Окрім цього, на фейковій сторінці йдеться, що народний депутат хоче зробити так, аби для російськомовних мешканців міста підвищили вартість проїзду в громадському транспорті.

Денисенко зауважує, що поява фейкових сторінок - це відповідь Корбана і Філатова на порушення низки кримінальних проваджень за фактами корупції та протиправних дій щодо осіб оточення міської влади.

"Філатов і Корбан не здатні до чесної політичної боротьби і замість відповідей на питання, чому провалені всі інфраструктурні проекти, чому знищується система освіти і культури, чому вони створили коаліцію з регіоналами, зрадили патріотичні сили, чому корупція квітне як при янучарах - вони включили свої лайномети", - пише депутат.

"Мовні патрулі" - це не перша подібна інформаційна атака на народного депутата. Раніше з фейкових сторінок користувачів соцмережі намагалися переконати, що Денисенко відпочиває на Мальдівах та нападає на людей похилого віку в їхніх оселях. Разом із цим, Андрій Денисенко наголошує, що остання провокація - остаточне підтвердження антиукраїнської позиції її замовників та виконавців.

"Але в цьому останному вкиді люди, які грабують міський бюджет, опустилися ще нижче й вдалися до відвертої кисельовщини, розкриваючи своє справжнє антиукраїнське нутро. Подібне робив лише їх нинішній союзник Сашовілкул, наряджаючи мене в німецьку військову форму, як на цій листівці 14-го року. У зв’язку з усім цим ще раз нагадую, що синя галочка на моєму справжньому пабліку допомагає відрізнити його від фейкових сторінок", - підсумував Андрій Денисенко.

Нагадаємо, що боротися проти інформаційних атак народному депутату допомагають фахівці Міністерства інформаційної політики України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...