App Store Google Play

Колишній радянський політрук пропагує тези руського миру в Дніпровській політехніці

27.10.2018 09:00
Колишній радянський політрук пропагує тези руського миру в Дніпровській політехніці

Доцент кафедри історії та політичної теорії Дніпровської політехніки Анатолій Поух вразив користувачів Facebook своєю промовою під час відзначення річниці вибиття німецьких сил з території Дніпра під час Другої світової війни. Відповідне відео на своїй сторінці у Facebook оприлюднив громадський діяч Олег Ростовцев.

Під час своєї промови викладач політехніки вразив присутніх тезою, що зараз в Україні "напряжонка з історією" та розповів, що українські добровольчі батальйони використовують символи нацистського Рейху. Також Поух не приховує, що під час німецької окупації в 1941-43 роках Україна "пожила в Євросоюзі", адже тут пройшли чоботи солдатів не тільки Німеччини, а й інших європейських держав. 

За його словами, тоді ці європейські народи намагалися за рахунок України "розширити свій життєвий простір" та перетворити українців на людей другого сорту аби "було кому збирати полуницю в Євросоюзі". 

Доцент історичної кафедри публічно використовує тези російської пропаганди, яка також демонізує Євросоюз, порівнюючи його з Третім Рейхом. Окрім цього, заява про те, що українські добровольчі батальйони використовують нацистську символіку - відверта маніпуляція, яка направлена лише на тих, хто не заглиблюється в походження та значення символів.

Таким чином, залишається загадкою чому викладач, який має виховувати і навчати нові покоління істориків, відкрито використовує ворожі тези і спокійно продовжує викладати в найкращому університеті Дніпра.

Варто також зазначити, що у Анатолія Поуха "багате" минуле, адже у радянські часи він служив заступником командира роти з політичного виховання, а також відповідав за ідеологічну підготовку військових, яких потім відправляли у гарячі точки.

За інформацією джерел в самому виші, раніше Поух працював на військовій кафедрі університету, де за свідченнями студентів досі ігорують армійське вітання "Слава Україні" та продовжують використовувати радянські штампи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...