App Store Google Play

Дніпрян попереджають про сплановані провокації на тему помісної церкви, - активісти

27.10.2018 15:00
Дніпрян попереджають про сплановані провокації на тему помісної церкви, - активісти

Помісна церква є одним із гарантів, на рівні з мовою і державними символами, незалежності країни. Про це розповіли дніпровські громадські активісти під час прес-конференції в ІА "Інформатор", передає Дніпроград. 

Зазначимо, 11 жовтня Синод Вселенського патріархату прийняв рішення надати Томос про автокефалію православній церкві в Україні. Томос - це документ, який визначає незалежність церкви.

Член ГО "Спортліга АТО" пояснив, що у випадку України, до недавнього часу українська церква була на конфесійному рівні пов'язана з РФ і не мала власної церкви. Саме тому прийняття Томосу так важливо для країни.

«Те, що зараз відбувається - це всього лише торжество справедливості», - зазначив Олександр Островський.

В свою чергу, керівник Громадської наглядової ради при Управлінні СБУ у Дніпропетровській області, депутат обласної ради, розповів Олег Мороз наголосив, що правоохоронні органи не дозволять розпалювання конфліктів довкола цієї теми.

«Служби, яким за статутом прописано захищати безпеку України, будуть жорстко реагувати на будь-які прояви агресії в цьому плані. Правоохоронці, громадські організації, патріотично налаштовані громадяни будуть працювати і всіляко не допускати свавілля, який на руку нашому Північному сусідові", - зазначив Мороз.

Активісти також звернулися до містян та просять жителів міста і області не піддаватися на провокації і не вступати в конфліктні ситуації на релігійну тему.

"Також ви можете звернутися на гарячу лінію Управління СБУ Дніпропетровської області: 744-85-19 або в Громадську наглядову раду СБУ: (097) 060-00-05", - зазначив член ГО "Рух Вільна Доля" Денис Розов.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...