App Store Google Play

Одинадцять зі ста найбагатших громадян України - з Дніпропетровщини

26.10.2018 15:20
Одинадцять зі ста найбагатших громадян України - з Дніпропетровщини

Журнал «Новое Время» спільно з інвесткомпанією Dragoncapital склали ТОП-100 найбагатших людей в Україні на 2018 рік. Серед лауреатів  більш ніж кожен десятий - мешканці Дніпропетровщини, передає Дніпроград. 

Найбільше олігархів - із Києва. Дніпропетровщина зайняла друге місце за кількістю найбагатших. Саме тут народилися, вчилися і починали свій бізнес одинадцять зі ста найзаможніших людей України.

Список багатіїв із Дніпропетровщини очолює ніхто інший як зять екс-президента Леоніда Кучми мільярдер Віктор Пінчук. Його статок, за оцінками журналістів, становить 2,7 млрд доларів. Головні джерела прибутку  Пінчука це заводи групи «Інтерпайп», які займають чільні позиції в трубопрокатному та колісному виробництві в усій Європі. Зазначимо, що Пінчук займає друге місце у загальному рейтингу.

Серед найбагатших українців й засновники «Приватбанку»: Геннадій Боголюбов (4 місце), Ігор Коломойський (5 місце) та Олексій Мартинов (9 місце). 

22 місце у власника групи "ТАС" Сергія Тігіпка. 34-те місце посідає співвласник групи «Fozzy» Володимир Костельман (він володіє магазинами «Fozzy» "Сільпо" та "Le Silpo" разом з Романом Чигирем).  35-те місце у власника агробізнесу та мережі магазинів Varus і Eva Валерія Кіптика.

40-е місце обіймають власники АТБ - Геннадій Буткевич, Віктор Карачун та Євген Єрмаков, а 42 місце у Вадима Єрмолаєва - власника корпорації Алеф.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...