App Store Google Play

На Січеславщину повернулися додому розвідники 74-го батальйону

26.10.2018 17:00
На Січеславщину повернулися додому розвідники 74-го батальйону

Сьогодні розвідників 74 окремого батальйону вітали вдома. Бійці повернулися на ротацію у місце постійної дислокації у СМТ Черкаському. Більшість з них - мешканці Дніпропетровської області. Хлопці воювали на сході України сім місяців і тепер набиратимуться сил та відновлюватимуть технічне оснащення. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

За проявлену мужність, відвагу та сумлінну службу бійців нагородили державними та обласними відзнаками. Радник голови обласної ради Олександра Каладжиєва вручила службовцям пам’ятні подарунки. 

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

«Попри все нести службу, сидіти в окопах, йти у розвідку, ризикувати життям. Це можуть тільки справжні патріоти, віддані своїй країні! Кожного разу, зустрічаючи хлопців з фронту, ми щиро дякуємо за мирне небо над Дніпропетровщиною!», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Бойовий шлях 74 батальйону розпочався з перших днів війни на сході України. Вони відважно захищають суверенність держави до сьогодні.
У бойовому арсеналі підрозділу є гучні загальновідомі операції. На їх рахунку відважні бої за населені пункти Іловайськ, Мар’їнку, Авдіївку, Піски, Донецький аеропорт.

На долю 74 батальйону випало чимало тяжких випробувань і втрат, але вони з гідністю пройшли цей шлях. Усіх загиблих бійців згадали на урочистостях і вшанували їх пам`ять хвилиною мовчання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...