App Store Google Play

Міськрада показала на що витратили понад 50 мільйонів в парку “Зелений гай”

26.10.2018 08:30
Міськрада показала на що витратили понад 50 мільйонів в парку “Зелений гай”

Вчора, 25 жовтня, у Дніпрі презентували реконструйовану центральну алею парку “Зелений гай” на яку з міського бюджету витратили понад 50 мільйонів гривень. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

За словами чиновників, ідея реконструкції парку з’явилася після його передачі на баланс комунального підприємства “Міська інфраструктура”. Роботи почалися наприкінці 2017 року.

Наразі понад 50 мільйонів гривень витратили на благоустрій центральної алеї, яка пролягає між вулицею Макарова та проспектом Олександра Поля.

За інформацією міської ради в парку виконано бетонні роботи на вхідній зоні, вилито сходинкові каскади та підпірні стінки, змонтовано велоспуск, сходини оздоблено гранітною плиткою. Також влаштовано систему льодовідтаювання пандуса та сходинок. По всій довжині алеї встановлено нові опори зі світлодіодним освітленням.

"Серед іншого це укладання тротуарної плитки, улаштування сходів, оздоблених гранітною плиткою, підпірних стін для уникнення зсувів, встановлення нового сучасного освітлення, видалення сухих, аварійних дерев, висадка нових багаторічних дерев,  кущів, квітників, встановлення лавок для відпочинку. Також влаштовано систему льодовідтавання пандуса та сходинок, облаштовано рулонні та насіннєві газони, висаджено квітники та встановлено систему їх регулярного поливу", - розповідав очільник Дніпра Борис Філатов.

Разом із цим, варто зауважити, що це лише перша черга реконструкції, адже інші частини "Зеленого гаю" ще не розпочали реконструювати. Відповідно до цього, у наступному році слід очікувати нової хвилі фінансування робіт в парку, яка ймовірно обійдеться міському бюджету ще в декілька десятків мільйонів гривень.

“Це лише перша черга запланованої реконструкції. Загалом проект розвитку парку розрахований на п’ять років. Наступного року плануємо розширювати зони, які знаходять нижче центральної алеї”, - розповіла директора КП “Міська інфраструктура” Наталія Басова.

Наразі в парку вже функціонує дитячий майдачник, фудкорти та зелена зона для відпочинку.

Нагадаємо, що реконструкцію чи не найзанедбанішого парку в Дніпрі почали ще наприкінці минулого року - тоді всі роботи оцінювали у 18 мільйонів. 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...