App Store Google Play

Інвестиційний паспорт Дніпропетровщини представили в Білорусі

26.10.2018 10:20
Інвестиційний паспорт Дніпропетровщини представили в Білорусі

У білоруському місті Гомель пройшов перший спільний Форум регіонів. Головний документ, який презентували білоруським колегам, - це оновлений інвестиційний паспорт Дніпропетровської області. Його розробила Інвестиційна агенція DIA, яка працює на базі обласної ради. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт обласної ради. 

Як зазначається, для Дніпропетровщини участь у заході – це можливість залучення іноземного бізнесу, розширення міжнародної співпраці, налагодження торгівлі та обмін досвідом. У інвестиційному паспорті представлена детальна інформація про сфери привабливості Дніпропетровщини – сільське господарство, промисловість, енергетика, будівництво та багато іншого.

Сьогодні документ доступний для кожного потенціального інвестора області на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради.

«Поступово знімаємо бар'єри між країнами та знаходимо нових інвесторів. В області безліч напрямків для співпраці. Якомога краща презентація територій відіграє важливу роль також. Маємо приклади вже працюючих в нашій області підприємств з іноземним капіталом - це і французи, і канадці, і швейцарці, і німці. Сподіваюсь, що цей список незабаром доповниться новими партнерами», - прокоментував голова облради Гліб Пригунов. 

В рамках роботи міжнародного Форуму в облраді планують підписати угоду про дружні зв’язки між містами Гомель і Дніпро. Загалом товарообіг між Білоруссю та Україною цього року вже склав більше 394 мільйонів доларів.

Раніше повідомлялося, що досягнення Дніпропетровської області представили на Конгресі місцевих та регіональних рад Європи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...