App Store Google Play

У Дніпрі проросійські сили покладали квіти за широкими спинами десятків поліцейських

25.10.2018 12:20
У Дніпрі проросійські сили покладали квіти за широкими спинами десятків поліцейських

Сьогодні зранку, 25 жовтня, у Дніпрі адепти проросійської організації «Примножимо славу Придніпров’я» в кількості п`яти осіб зібралися біля пам’ятника радянського генерала Пушкіна «на честь 75-ї річниці визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

О дев’ятій ранку прихильники «руського миру» почали збиратися поблизу монумента генералу Пушкіну, більш відомого дніпрянам як "танк на Гагаріна". Прикметно, що кількість залучених до заходу активістів виявилася в декілька разів меншою ніж кількість поліцейських, виділених для їх охорони. Попередньо активіст ГО «Примножимо славу Придніпров’я» Віктор Березка звернувся до міського голови з проханням «вжити необхідних заходів щодо можливих порушень громадського порядку» під час «урочистого» вшанування пам’яті.

Напередодні Березка лірично висловився стосовно зібрання: «У місті дощ. Цікаво як це позначиться на активності дніпропетровців, які хочуть віддати данину поваги визволителям міста від німецько-фашистських загарбників. Адже це 75 років - дата ювілейна».

Не зважаючи на тривалий процес декомунізації як у місті, так і в Україні, проросійські активісти продовжують «гнути» свою лінію "братських народів" та "вітчизняної війни", організовуючі подібні заходи та використовуючи застарілі топоніми.

Далі провокатори рушили до меморіального кладовища біля Історичного музею, де трохи покружляли з квітами та згодом розійшлись.

Нагадаємо, псевдо-патріот Березка бере участь у проросійській, антиукраїнській та антисемітській організації Український вибір.

Раніше повідомлялося, що актив організації «Примножимо славу Придніпров’я» запланували прововокацію біля пам’ятника Тараса Шевченка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...