App Store Google Play

У Дніпрі проросійські сили покладали квіти за широкими спинами десятків поліцейських

25.10.2018 12:20
У Дніпрі проросійські сили покладали квіти за широкими спинами десятків поліцейських

Сьогодні зранку, 25 жовтня, у Дніпрі адепти проросійської організації «Примножимо славу Придніпров’я» в кількості п`яти осіб зібралися біля пам’ятника радянського генерала Пушкіна «на честь 75-ї річниці визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

О дев’ятій ранку прихильники «руського миру» почали збиратися поблизу монумента генералу Пушкіну, більш відомого дніпрянам як "танк на Гагаріна". Прикметно, що кількість залучених до заходу активістів виявилася в декілька разів меншою ніж кількість поліцейських, виділених для їх охорони. Попередньо активіст ГО «Примножимо славу Придніпров’я» Віктор Березка звернувся до міського голови з проханням «вжити необхідних заходів щодо можливих порушень громадського порядку» під час «урочистого» вшанування пам’яті.

Напередодні Березка лірично висловився стосовно зібрання: «У місті дощ. Цікаво як це позначиться на активності дніпропетровців, які хочуть віддати данину поваги визволителям міста від німецько-фашистських загарбників. Адже це 75 років - дата ювілейна».

Не зважаючи на тривалий процес декомунізації як у місті, так і в Україні, проросійські активісти продовжують «гнути» свою лінію "братських народів" та "вітчизняної війни", організовуючі подібні заходи та використовуючи застарілі топоніми.

Далі провокатори рушили до меморіального кладовища біля Історичного музею, де трохи покружляли з квітами та згодом розійшлись.

Нагадаємо, псевдо-патріот Березка бере участь у проросійській, антиукраїнській та антисемітській організації Український вибір.

Раніше повідомлялося, що актив організації «Примножимо славу Придніпров’я» запланували прововокацію біля пам’ятника Тараса Шевченка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...