App Store Google Play

ДніпроОДА завершує реконструкцію Святовасилівської опорної школи

25.10.2018 11:20
ДніпроОДА завершує реконструкцію Святовасилівської опорної школи

Сучасний дизайн та енергоефективні технології. Святовасилівська опорна школа вперше за 50 років отримала якісну реконструкцію. Оновлюють все – від вікон, даху та дверей до системи опалення і шпалер. Роботи – обласним коштом. Нині вони на фініші. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Створення якісного та комфортного освітнього простору для дітей Дніпропетровщини – завдання Президента України Петра Порошенка. За три роки в області реконструювали 70 шкіл. Роботи тривають й нині – ще в понад 30-ти. Перетворюємо сірі та холодні навчальні заклади на сучасні і яскраві. Один з таких – у Святовасилівці», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

Двоповерхову середню школу у Святовасилівці збудували 1970-го. За майже півстоліття вона зовсім застаріла.

«Там було холодно, вікна продували, дах протікав. До того ж будівлі не вистачало затишку і сучасного обладнання, – зазначила заступник директора Святовасилівської школи Валентина Люта. –Дуже вдячні за реконструкцію,  ми в захваті».    

2018-го оновити навчальний заклад взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині роботи – на фініші. Підрядники замінили електромережу, системи опалення, водопостачання та водовідведення. Вставили нові вікна та двері, облаштували підлогу, пофарбували стіни.

Другий поверх будівлі – вже готовий. Там яскраві класи з різнокольоровими дверима та затишні коридори. Нині встановлюють нові меблі. На першому – завершують укладку плитки, працюють над їдальнею і спортзалом.

«Те що школу оновлюють – дуже класно! Будуть кращі умови для навчання, а отже ми зможемо глибше вивчати різні науки, які потрібні у житті», – сказала учениця 9 класу Святовасилівської школи Олена Бакум. 

Попіклувались і про зовнішній вигляд та збереження тепла навчального закладу. Тому облаштовують вентильований фасад у червоно-чорних кольорах.  

На подвір’ї уклали тротуарну плитку, також реконструюють пришкільний стадіон.

За новенькі парти сядуть понад 200 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...