App Store Google Play

В середмісті Верхньодніпровська триває реконструкція стадіону

24.10.2018 16:00
В середмісті Верхньодніпровська триває реконструкція стадіону

У середмісті Верхньодніпровська продовжується реконструкція стадіону. Роботи тривають четвертий місяць поспіль. Осучаснює спортоб’єкт Дніпропетровська ОДА. повідомив очільник регіону Валентин Резніченко. 

«Будівництво нових спортивних об’єктів та модернізація вже існуючих – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. У регіоні зводимо спорткомплекси, осучаснюємо стадіони, під час реконструкції шкіл будуємо спортмайданчики та оновлюємо міні-футбольні поля. Це підґрунтя у  вихованні здорової нації», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА  Валентин Резніченко.

У Верхньодніпровську облдержадміністрація реконструює центральний стадіон. На зміну нерівній поверхні прийде професійне зручне покриття.  Найбільше на це чекають вихованці ДЮСШ, яка поруч зі стадіоном.

«Поле було таке, що швидко не побігаєш. Поверхня нерівна, горбиста. Б'єш м’яча в один бік, а він летить в інший. Якщо падаєш, то весь у пилюці, – розказав юний футболіст Ілля Бабанін. – Коли нам збудують новий стадіон, займатися стане набагато краще». 

«Мрію про гарний газон, трибуни та освітлення. І щоб можна було грати в будь-яку погоду», – поділився мріями 12-річний футболіст Андрій Ткачук. 

Наразі на полі працює техніка. Підрядники вже підготували основу для дренажу. Наступний шар – щебінь: загалом мають розпланувати 7 тис. тонн.  Навкруги поля вже проклали дренажну трубу, яка збиратиме воду після дощу і снігу.

«Дуже кортить поганяти м’яча но новенькому професійному полі, – сказав директор місцевої ДЮСШ Юрій Сулима. – Сподіваємося, скоро тут проводитимемо змагання не тільки міського та районного загалу, а й всеукраїнського». 

Уже заклали фундамент під глядацькі трибуни на 340 місць. Поряд зі стадіоном будують двоповерхову адмінбудівлю, у якій розташуються тренерські, роздягальні, душові та VIP-трибуна.

За планом, здача об’єкта в експлуатацію – у 2019-му.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...