App Store Google Play

У Томаківському районі капітально відремонтували п'ять сільських вулиць

24.10.2018 19:30
У Томаківському районі капітально відремонтували п'ять сільських вулиць

У 2018-му Дніпропетровська облдержадміністрація осучаснила п’ять комунальних доріг у Томаківському районі. Деякі вулиці взагалі вперше з асфальтом, інші не бачили капремонту десятиріччями. Загалом цьогоріч вже привели до ладу понад 110 доріг всередині населених пунктів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Мешканці області мають пересуватися якісними автошляхами – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Щороку капітально ремонтуємо близько півтори сотні комунальних доріг. Відтепер із новим асфальтом та розміткою – і п’ять сільських вулиць у Томаківському районі», – зазначив голова  Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

На вулиці Гагаріна у селі Чумаки Томаківського району як поклали асфальт 40 років тому, так ніхто й не згадував більше про ту дорогу. «Яма на ямі – от і вся вулиця», – згадують тамтешні мешканці.

Нині майже 1,5 км автошляху – із новим асфальтом та розміткою.

«Їдеш – наче автобаном. Добре зробили. Ось дитину до лікарні привіз. Приємно, що в нашому селі тепер є така красива вулиця», – сказав місцевий мешканець Віталій Заболотній.

На вулиці – і амбулаторія, і понад 60 дворів.

«Нам і не снилася така дорога. Як то кажуть, тепер і жити хочеться», – поділився місцевий пенсіонер Анатолій Кріпак.

Зраділи відремонтованій вулиці й мешканці села Кисличувата. Там, на Кисличуватській, взагалі асфальту раніше не було. Лише ґрунт та шлак. А отже – суцільні пилюка і багнюка. Не проїхати – не пройти, кажуть місцеві.

«Це був жах. Машина проїде у тому краю – а пилюка вся отут стояла», – розповіла місцева Валентина Самчук.

 Тепер дорога із якісним покриттям. І під’їзд до амбулаторії та школи рівний та зручний.

«Чудова дорога! Красиво зробили. Ми всі дуже задоволені», – сказавмісцевий мешканець Володимир Козел. 

Капітально відремонтували й дві вулиці у селі Топила та одну – в Томаківці.

«Із якісними автошляхами відроджується інфраструктура села. Тому капремонт комунальних доріг завжди буде у наших пріоритетах», – підкреслив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

Гарантія на відремонтовані вулиці – п’ять років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...