App Store Google Play

У Дніпрі нагородили призерів III Юнацьких Олімпійських ігор

24.10.2018 17:40
У Дніпрі нагородили призерів III Юнацьких Олімпійських ігор

Сьогодні в облраді зустріли учасників III Юнацьких Олімпійських ігор – 2018. Серед 55 молодих спортсменів, які представляли Україну у Буенос-Айресі, більшість була саме з Січеславщини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Голова облради подякував призерам Олімпійських ігор за здобуті медалі та вручив сертифікати із матеріальним заохоченням спортсменам та їх тренерам.

«Завдяки вам все частіше піднімається український прапор у світі! Велика подяка за той внесок, який ви робите у розвиток спорту області та підвищення нашого престижу у світі!», - зазначив голова облради.

Юнацькі Олімпійські ігри в аргентинській столиці Буенос-Айресі цього року зустріли 55 учасників з України. Більшість з них – це спортсмени Дніпропетровської області. Молоді юнаки та дівчата привезли додому зі змагань 5 медалей, із них 3 золотих (Ярослава Магучих, Михайло Кохан, Валерія Іваненко- легка атлетика,) 1 срібло (Денис Кисіль - плавання) та 1 бронза (Олег Вередиба - дзюдо). В рамках програми підтримки олімпійських видів спорту, обласна рада відзначила матеріальними винагородами призерів.

За перше, друге і третє місце – 30 000 грн, 25 000 грн та 20 000 грн відповідно. Не забули і про тренерів, які плідно працювали зі своїми вихованцями. Їм також надали сертифікати на матеріальне заохочення.

Також Гліб Пригунов зауважив, що їх досягнення демонструють глобальні зміни в спорті.

«Системний підхід до розвитку спортивної інфраструктури, будівництво нових об’єктів, підтримка молодих дарувань – все це дає реальні результати у вигляді медалей для нашої країни. Втім, головною метою є перш за все виховання молодого покоління, залучення їх до здорового способу життя, корисних звичок, становлення сильних та цілеспрямованих людей», - додав він.

Цьогоріч фінансування олімпійських видів спорту з обласного бюджету зросло вдвічі. Спортивні об’єкти активно будуються по всій території області. У 2018 році на будівництво закладів фізичної культури виділено близько 200 млн. грн. Наприклад, Будинок ігрових видів спорту планують завершити вже наступного року, також реалізовується проект будівництва спортивного комплексу із басейном у Слобожанському. Загалом триває реконструкція 20 спортивних об’єктів, будуються стадіони та спорт-майданчики.

Раніше повідомлялося, що дзюдоїсти Січеславщини виграли шість призових медалей на Чемпіонаті світу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...