App Store Google Play

ГПУ та Держаудитслужба на депутатський запит Денисенка почали розслідування сумнівних тендерів міськради

24.10.2018 09:40
ГПУ та Держаудитслужба на депутатський запит Денисенка почали розслідування сумнівних тендерів міськради

Народний депутат України Андрій Денисенко звернувся до Генеральної прокуратури України та Державної аудиторської служби України щодо тендерів, що провів Департамент по роботі з активами Дніпровської міськради навесні цього року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Денисенка у Facebook.

Зазначається, що 22 травня 2018 року міськрада уклала дві угоди з фірмою, яка належить мешканці Кривого Рогу та зареєстрована у Києві. ТОВ «Промтех Проект Енд Сервіс» мав надати послуги землеустрою на загальну суму 26,75 млн грн. Проте компанія надала копію свого статуту без відмітки про державну реєстрацію. Попри це міськрада дозволила їй займатися геодезичної діяльністю, при тому, що мова йде про внесення змін в Генплан міста.

Окрім того, що копія Статуту фірми - без відмітки про держреєстрацію, дозвільного документу на проведення геодезичних робіт не надано, супутникові вимірювальні прилади - не зареєстровані в Держгеокадастрі і т.д. Але всих цих порушень у міській раді не побачили.

"На свої депутатські запити отримав відповідь: за фактом можливої розтрати бюджетних коштів службовими особами ДМР при укладенні договорів на розробку проектів меж земель водного фонду та водоохоронної зони річки Дніпро з ТОВ «Промтех проект енд сервіс» внесено відповідні відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування. Філатов і Ко працює - сума збитків, завдана міському бюджету, щоденно росте", - зазначив Денисенко.

Наголосимо, що без реєстрації в Держгеокадастрі відповідним чином зробити вимірювання міг будь-хто за допомогою свого смартфону. Адже такі дані не можуть бути основою для складання офіційних геодезичних документів.

Також аби вчасно провести всі необхідні роботи, зазначені в тендерах, потрібно 20 кваліфікованих геодезистів або землевпорядників з досвідом роботи. За скан-копіями трудових книжок працівників ТОВ «Промтех проект енд сервіс», досвід роботи за фахом був тільки у 18-ти осіб з 20 представлених. Тобто, фірму мали б автоматично виключити з тендеру.

12 березня 2018 року у фірми з'явився новий директор і статут. Зокрема, до сфери економічної діяльності компанії - «Організації будівництва будинків» - були вписані інжиніринг, геологія та геодезія, консультування в цих сферах. А тендери, нагадаємо, оголосили 2 травня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...