App Store Google Play

ДніпроОДА в Старих Кодаках зводить «з нуля» дитячий садочок на 80 місць

24.10.2018 17:20
ДніпроОДА в Старих Кодаках зводить «з нуля» дитячий садочок на 80 місць

Замість пустиря – сучасний дитячий садочок. Дніпропетровська облдержадміністрація зводить новий дошкільний навчальний заклад у селі Старі Кодаки. Він буде двоповерховим, теплим і яскравим. Нині підрядники облаштовують фундамент, згодом – зведуть стіни. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Сучасні та комфортні – такими мають бути дитсадочки Дніпропетровщини. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. За три роки створили в області 4,3 тис. нових місць для дошкільнят. Нині будуємо «з нуля» ще чотири дитсадочки – в Іларіоновому, Кам’янському, Покрові та Старих Кодаках», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Будівництво дитячого садочка в селі Старі Кодаки Дніпровського району розпочали у серпні 2018-го.    

«Садочок будують просто навпроти школи. Це добре у багатьох аспектах. Діти звикнуть до оточення, їм буде легше освоїтись у першому класі. Оскільки новобудова у центрі села, батьки зекономлять час та кошти на дорогу», – зазначив директор Старокодацької школи Віктор Юнашев.

 Власного садочка місцеві ніколи не мали – доводилось відвозити дітей аж до обласного центру або залишати вдома.  

«Планувала синочка аж до Дніпра возити, але тепер дуже чекаємо на новий дитсадочок у нашому селі. Щоранку їздити з малечою маршрутками не зручно, – сказала мама 1-річного Назарчика Альона Білоконь. – У нас тут компанія дошкільнят чимала, з нетерпінням чекаємо відкриття!». 

Садочок зводять «з нуля» – він буде двоповерховим, матиме автономну котельню на альтернативному паливі та сучасний дизайн. Облаштують пандуси та підйомники для зручності людей з інвалідністю.

«Вже вирили котлован, встановили сваї. облаштовуємо основу під фундамент. Далі будемо зводити стіни. Садочок будуємо за останніми будівельними нормами – облаштуємо вентильований фасад із різнокольоровою фіброплиткою, встановимо двокамерні енергозберігаючі вікна та утеплимо дах», - розповів представник підрядної організації Євген Клоченко.  

В дитсадочку виховуватимуться 80 дітей.

Раніше повідомлялося, що нещодавно на Січеславщині відкрили два навчально-виховних комплекси - у Підгородному та Обухівці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...