App Store Google Play

На Січеславщині започаткували перші військово-спортивні змагання «Сталева міць»

23.10.2018 14:20
На Січеславщині започаткували перші військово-спортивні змагання «Сталева міць»

Наприкінці тижня, 26-28 жовтня, на Січеславщині пройдуть перші військово-спортивні змагання для бійців Сходу та військових «Сталева міць». Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів заходу.

За словами співорганізатора змагань та ветерана АТО Олександра Бована, дух змагання під час заходу об’єднає людей, які знаходяться в оперативному резерві, буде підвищено та перевірено рівень армії загалом.

Програма змагань є дуже насиченою та складно, тому брати участь будуть молоді люди, проте з часом продумають програму для старшого покоління. Ігри практично наближені до бойових умов.

У перший день учасники долатимуть тактичну смугу перешкод. Буде воєнізована естафета, пов’язана з переміщенням пораненого, швидкісна стрільба з автомату та пістолету, крос на три кілометри. Другого дня на військових очікує марш-кидок до 20 кілометрів, перенесення колоди на один кілометр та 200 метрів поповзом. Третій день буде найбільш видовищним, а саме пейнтбол – змагання за олімпійською системою. У результаті заходу «Сталева міць» переможець отримає кубок та медалі.

Ветеран АТО та співорганізатор змагань Олександр Каховський зазначив, що для ветеранів Сходу ці змагання є важливими – ресоціалізація та повернення до комфортного середовища. Він наголосив, що подібного заходу не було ні в Україні, ні в найближчих країнах. Зокрема захід зацікавив зарубіжних партнерів – три країни вже висловили бажання брати участь у наступних іграх.

Олександр Бован додав, що на першому етапі змагання не можуть вийти відразу на високий рівень, все буде регулюватися після заходу. Більша кількість команд-учасників – військовослужбовці, інші – ветерани.

Змагання відбудуться на полігоні 93-ї окремої механізованої бригади пройдуть військово-патріотичні ігри «Сталева міць».

Нагадаємо, у Дніпрі ветерани війни на Сході змагалися на Іграх Героїв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...