App Store Google Play

Філатов ховається за поліцейською охороною не від замаху, а від слідчих НАБУ?

23.10.2018 13:20
Філатов ховається за поліцейською охороною не від замаху, а від слідчих НАБУ?

Народний депутат Андрій Денисенко з посиланням на джерела у правоохоронних органах повідомив, що “загадкові автомобілі”, які стежили за будинком городничного Дніпра Бориса Філатова використовувалися співробітниками Національного антикорупційного бюро, а не ефемерними "переслідувачами" міського голови. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Денисенко також зауважив, що саме через можливе розслідування з боку НАБУ численних корупційних схем в Дніпрі терміново виїхав за кордон куратор Філатова Геннадій Корбан.

Машини, охорону від яких слізно випросив Філатов, як щойно повідомили мені джерела в правоохоронних органах, використовувалися зовнішнім спостереженням НАБУ. Кажуть також, що саме розслідування цим органом фактів корупції з боку дніпровських посадовців призвело до спішного виїзду два тижні тому з України до Ізраїлю старшого партнера Філатова Корбана", - зазначає народний депутат.

Окрім цього, Андрій Денисенко звернувся до представників медіа з проханням провести розслідування щодо цієї ситуації та повідомити громадськість про результати роботи.

У зв’язку з цим звертаюся до представників медіа з проханням перевірити цю інформацію і донести дані й висновки своїх розслідувань до громадськості. Гадаю, ми маємо право знати, яких саме замахів побоюються міський голова та його радник", - додав політик.

Нагадаємо, що Філатов на своїй сторінці у Facebook написав, що за його будинком декілька годин слідкували невідомі на двох автомобілях. Одразу після цього, не довіряючи власній охороні та підпорядкованим бійцям КП "Муніципальна варта", міський голова звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням надати йому особисту державну охорону. Остання була надана, за словами міністра, наступного ж дня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...