App Store Google Play

ДніпроОДА завершили реконструкцію головного навчального корпусу Верхівцевської школи №1

23.10.2018 11:20
ДніпроОДА завершили реконструкцію головного навчального корпусу Верхівцевської школи №1

Дніпропетровська ОДА реконструювала головний корпус Верхівцевської школи №1. У будівлі, якій майже півстоліття, оновили від фасаду до кабінетів. Незабаром мають завезти нові меблі та обладнання. І учні, і педагоги називають подію епохальною. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка у школах Дніпропетровщини створюємо комфортне освітнє середовище. Наразі в регіоні реконструюємо більше 30-ти основних і опорних навчальних закладів. Діти кожного населеного пункту, незалежно від його розмірів, мають здобувати знання в гідних умовах», – наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Серед тих закладів, які приводять до сучасних норм, – Верхівцевська школа №1. Вперше діти прийшли на її подвір’я у 1947 році: тоді збудували приміщення початкової школи. У 1970-му звели три поверхи головного корпусу закладу.

«Весь цей час школа жила без жодного ремонту. Поступово виходили з ладу система опалення й водопостачання, стіни пішли тріщинами. Настав час оновлення. Зараз створені такі умови, про які ми й не мріяли. Вдячні всім, хто стоїть за цим проектом. Ці люди роблять велику справу», – сказала директорка школи Людмила Воронцова. 

Реконструкцію закладу Дніпропетровська ОДА розпочала у 2017-му – з головного корпусу.

Зовнішні стіни розфарбували в різні кольори: центральну частину – у фіолетовий, ліве крило – у бежевий, праве –  у рожевий.

«Навчаюся тут з першого класу. За останній рік школа змінилася до невпізнанності. Вона яскрава, відремонтована, зі світлими й просторими кабінетами. Для нас це великий подарунок», – переконана одинадцятикласниця Ольга Коломієць.

Дизайн коридорів і класів змінився докорінно. У їдальні та спортзалі – також комфортні умови. На першому поверсі облаштували ресурсну кімнату для особливих учнів.

У закладі замінили вікна й покрівлю, утеплили фасад, поміняли системи водо- й теплопостачання, на подвір’ї положили тротуарну плитку.

«Коли я прийшов до школи, вона була звичайна – цегляна й сіра. А зараз, як в кіно, – красива і стильна. Яскраві кольори краще мотивують до навчання», – сказав десятикласник В’ячеслав Долгополов.  

Наразі у школі чекають на нові меблі. Сучасне приладдя з’явиться в кабінетах фізики, хімії, географії, біології. У класах встановлять інтерактивні дошки.

На фініші – осучаснення майстерень, де проводитимуть уроки праці.

Крім того, підрядники вже оновили будівлю початкової школи, зараз добудовують до нього двоповерховий корпус. Там облаштують їдальню, актову та спортивну зали.

Далі за проектом – реконструкція шкільного стадіону.

Верхівцевська школа №1 – найбільша  у Верхньодніпровському районі. У ній навчається майже тисяча дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...