App Store Google Play

Благодійна організація просить суд визнати постанову Держпраці незаконною

23.10.2018 16:00
Благодійна організація просить суд визнати постанову Держпраці незаконною

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оштрафувало благодійну організацію “БТ “Мережа м. Дніпро” на 8 млн гривень. Натомість організація вважає накладання штрафу незаконним і звернулася до суду щодо його скасування. Про це сьогодні, 23 жовтня, предтавники “БТ “Мережа м. Дніпро” повідомили на прес-конференції в ІА “Інформатор”, передає Дніпроград.

“БТ “Мережа м. Дніпро” 6 років працює у сфері медико-соціального догляду і підтримки ВІЛ-позитивних людей і пацієнтів із захворюванням на туберкульоз. У період з 23 по 27 серпня тут відбулась інспекційна перевірка Держпраці, за результатами якої 27 вересня управління оштрафувало організацію на 8 млн 153 тис грн.

“На БО “БТ “Мережа у м. Дніпро” був накладений штраф за порушення законодавства про працю, а саме - підміна трудових відносин цивільно-правовими. Фактично працівники виконували штатні обов’язки, але не були відповідно оформлені, що суперечить ст. 24 Кодексу Закону про працю України”, - прокоментував начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Тобто за його словами, під час перевірки інспектор виявив, що не були дотримані умови Кодексу Законів про працю в Україні.

Водночас організація “БТ “Мережа м. Дніпро” вважає накладання штрафу незаконним.

“Інспектор визначив 73 цивільно-правові угоди трудовими всупереч своїм повноваженням. Але це може робити лише суд”, - зазначила адвокат постраждалих Олена Доненко.

За її словами, постанови Держпраці є виконавчим документом. Спочатку встановлюється термін на добровільне погашення штрафу. Якщо цього не відбувається, через місяць після винесення (27 жовтня) виконавець може накладати арешти на рахунки організації, арештовувати майно, вносити до реєстру боржників. Благодійний фонд отримує фінансування від міжнародних організацій, тому коштів на сплачення штрафу не має - грантові гроші не можуть на це витрачатись. Крім того, з моменту попадання до реєстру боржників всі грантові угоди будуть блокуватися.

Нині працівники благодійної організації звернулися до Дніпропетровського окружного адміністративного суду і просять визнати постанову Держпраці незаконною та скасувати сплату штрафу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...