App Store Google Play

Благодійна організація просить суд визнати постанову Держпраці незаконною

23.10.2018 16:00
Благодійна організація просить суд визнати постанову Держпраці незаконною

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оштрафувало благодійну організацію “БТ “Мережа м. Дніпро” на 8 млн гривень. Натомість організація вважає накладання штрафу незаконним і звернулася до суду щодо його скасування. Про це сьогодні, 23 жовтня, предтавники “БТ “Мережа м. Дніпро” повідомили на прес-конференції в ІА “Інформатор”, передає Дніпроград.

“БТ “Мережа м. Дніпро” 6 років працює у сфері медико-соціального догляду і підтримки ВІЛ-позитивних людей і пацієнтів із захворюванням на туберкульоз. У період з 23 по 27 серпня тут відбулась інспекційна перевірка Держпраці, за результатами якої 27 вересня управління оштрафувало організацію на 8 млн 153 тис грн.

“На БО “БТ “Мережа у м. Дніпро” був накладений штраф за порушення законодавства про працю, а саме - підміна трудових відносин цивільно-правовими. Фактично працівники виконували штатні обов’язки, але не були відповідно оформлені, що суперечить ст. 24 Кодексу Закону про працю України”, - прокоментував начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Тобто за його словами, під час перевірки інспектор виявив, що не були дотримані умови Кодексу Законів про працю в Україні.

Водночас організація “БТ “Мережа м. Дніпро” вважає накладання штрафу незаконним.

“Інспектор визначив 73 цивільно-правові угоди трудовими всупереч своїм повноваженням. Але це може робити лише суд”, - зазначила адвокат постраждалих Олена Доненко.

За її словами, постанови Держпраці є виконавчим документом. Спочатку встановлюється термін на добровільне погашення штрафу. Якщо цього не відбувається, через місяць після винесення (27 жовтня) виконавець може накладати арешти на рахунки організації, арештовувати майно, вносити до реєстру боржників. Благодійний фонд отримує фінансування від міжнародних організацій, тому коштів на сплачення штрафу не має - грантові гроші не можуть на це витрачатись. Крім того, з моменту попадання до реєстру боржників всі грантові угоди будуть блокуватися.

Нині працівники благодійної організації звернулися до Дніпропетровського окружного адміністративного суду і просять визнати постанову Держпраці незаконною та скасувати сплату штрафу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...