App Store Google Play

В Підгородному свої двері вперше відчинив яскравий дитсадок у формі бджолиних стільників

22.10.2018 15:20
В Підгородному свої двері вперше відчинив яскравий дитсадок у формі бджолиних стільників

Сьогодні, 22 жовтня, у Підгородному відбулося урочисте відкриття унікального дитячого садка для 115 місцевих дітей. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Дитсадок побудували у формі бджолиних стільників та прикрасили яскравими кольорами. Всередині приміщення облаштували сучасним обладнанням для максимального комфорту дітей. Займатися в садочку можуть і діти з особливими потребами, для яких передбачені усі необхідні умови.

Родзинкою цього садочку є “зимовий сад”, який розташований всередині будівлі. В цьому саду діти разом із вихователями будуть доглядати за рослинами. Також на даху будівлі розмістили сонячні панелі, які компенсуватимуть близько 40% витрат електроенергії щороку.

Відкрити новий дитячий садочок в Підгородному завітав і віце-прем’єр України Геннадій Зубко.

“Те, що ми бачимо сьогодні — це новий стандарт садочку для дітей. Ці діти нового покоління, які потребують нових умов виховання. Саме тому ми визначили пріоритети: енергоефективність, дизайн та максимальний комфорт. Реалізація цього стала можлива завдяки децентралізації, яка дала можливість передати кошти на місцевий рівень та профінансувати будівництво цього садочку”, - зазначив Геннадій Зубко.

У свою чергу, радник голови ДніпроОДА Юрій Голик зауважив, що відкриття нового закладу це один із кроків в рамках обласної програми з ліквідації черг в дитячих садках Дніпропетровської області.

“Це 50-й дитячий садок за останні 3,5 роки, який ми відкрили на Дніпропетровщині в рамках обласної програми з ліквідації черг в садочках. Цю задачу нам поставив президент. Цей дитсадок побудований в формі стільників. Загалом таких в області буде три — тут в Підгородньому, в Романковому та в Іларіоновому”, - розповів Юрій Голик.

Наразі вже сформовані перші групи дітей з родин мешканців Підгородного, які незабаром почнуть відвідувати новий дошкільний заклад. Не виключено, що у наступному році в населеному пункті можуть почати будівництво аналогічного дитсадку.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...