App Store Google Play

В Підгородному свої двері вперше відчинив яскравий дитсадок у формі бджолиних стільників

22.10.2018 15:20
В Підгородному свої двері вперше відчинив яскравий дитсадок у формі бджолиних стільників

Сьогодні, 22 жовтня, у Підгородному відбулося урочисте відкриття унікального дитячого садка для 115 місцевих дітей. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Дитсадок побудували у формі бджолиних стільників та прикрасили яскравими кольорами. Всередині приміщення облаштували сучасним обладнанням для максимального комфорту дітей. Займатися в садочку можуть і діти з особливими потребами, для яких передбачені усі необхідні умови.

Родзинкою цього садочку є “зимовий сад”, який розташований всередині будівлі. В цьому саду діти разом із вихователями будуть доглядати за рослинами. Також на даху будівлі розмістили сонячні панелі, які компенсуватимуть близько 40% витрат електроенергії щороку.

Відкрити новий дитячий садочок в Підгородному завітав і віце-прем’єр України Геннадій Зубко.

“Те, що ми бачимо сьогодні — це новий стандарт садочку для дітей. Ці діти нового покоління, які потребують нових умов виховання. Саме тому ми визначили пріоритети: енергоефективність, дизайн та максимальний комфорт. Реалізація цього стала можлива завдяки децентралізації, яка дала можливість передати кошти на місцевий рівень та профінансувати будівництво цього садочку”, - зазначив Геннадій Зубко.

У свою чергу, радник голови ДніпроОДА Юрій Голик зауважив, що відкриття нового закладу це один із кроків в рамках обласної програми з ліквідації черг в дитячих садках Дніпропетровської області.

“Це 50-й дитячий садок за останні 3,5 роки, який ми відкрили на Дніпропетровщині в рамках обласної програми з ліквідації черг в садочках. Цю задачу нам поставив президент. Цей дитсадок побудований в формі стільників. Загалом таких в області буде три — тут в Підгородньому, в Романковому та в Іларіоновому”, - розповів Юрій Голик.

Наразі вже сформовані перші групи дітей з родин мешканців Підгородного, які незабаром почнуть відвідувати новий дошкільний заклад. Не виключено, що у наступному році в населеному пункті можуть почати будівництво аналогічного дитсадку.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...