App Store Google Play

Скандинавський дитсадок: в Обухівці відкрили надсучасний дошкільний заклад

22.10.2018 13:40
Скандинавський дитсадок: в Обухівці відкрили надсучасний дошкільний заклад

Скелодром та сучасний дитячий майданчик, інноваційні іграшки, новітні меблі та навіть мікроскопи, сонячні батареї та панорамні вікна. У Обухівці запрацював новий унікальний дитсадок. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Яскравий, сучасний, а також енергоефективний - в Обухівці урочисто відкрили новозбудований дитячий садок за шведським проектом. З нуля приміщення звели за півтора роки. Проект реалізований спільними зусиллями та коштами громади та обласної влади. Усього на реалізацію проекту витратили близько 70 млн грн.

"Сьогодні ми відкриємо 51-ий садочок в області. Проте з подібною архітектурою та надсучасними технологіями держава навчальні заклади ніколи не будувала. В Обухівці садочок створений у сучасному скандинавському стилі. Розробив проект дніпровський архітектор Олексій Валентиров.  Це садочок з величезною терасою на другому поверсі, панорамними вікнами, дитячим майданчиком на подвір'ї. Це найкращий садочок в Україні", - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

При цьому проект є енергоефективним  - у закладі власна котельня на альтернативних видах палива та вмонтовані на даху сонячні панелі, також будівля обшита фіброплиткою - вона пожежобезпечна та утримує тепло. Фасад садочка в Обухівці виходить на південь, а над вікнами є спеціальні навіси. Влітку, коли сонце «високе», будівля не перегрівається. Та навпаки – «низьке» зимове сонце додатково нагріває приміщення. Це перший дитсадок України, збудований за такою технологією. Серед перших гостей садочку – Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко. 

"Темпи розвитку світу, і України зокрема, вимагають новітній простір та нову форму навчання для наших дітей. І сьогодні Дніпропетровщина демонструє усій державі, який має бути підхід до проектів - садок комфортний, інклюзивний, якісний та інноваційний не тільки ззовні, а й всередині. Дошкільні навчальні закладу подібного зразка мають стати стандартом для України", - зазначив Геннадій Зубко. 

 

Садок розрахований на 115 дітей, тут створені всі умови для веселощів і навчання. В закладі розташовані великі ігрові зони для дітей, створені комфортні умови для малечі та працівників, а також затишний внутрішній двір.

"Атмосфера цього садочка, яскраві насичені кольори, продумані інтер’єр та екстер’єр налаштовують на позитив, розвиток і хороший настрій. І так має бути у всіх дитячих навчальних закладах. Діти мають хотіти сюди приходити. У нас інноваційні іграшки, є навіть мікроскопи для старших груп, є невеличкий скеледром у спортзалі. Також задоволена умовами, які матимуть працівники дитсадка. А харчоблок і кухня укомплектована на найвищому рівні", - поділилася директорка садочку Любов Гладка. 

Зазначимо, що в області наразі будують ще п'ять подібних навчальних закладів - два з яких на фінальній стадії. 

"Це приклад об'єднання зусиль, які приводять до змін навколо нас. Проте не менш важливим лишається нова якість надання освітянських послуг. І це питання не тільки матеріального устаткування, а й кваліфікації педагогів. Для того аби відповідати європейським нормам та стандартам", - зазначив голова облради Гліб Пригунов. 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...