App Store Google Play

Скандинавський дитсадок: в Обухівці відкрили надсучасний дошкільний заклад

22.10.2018 13:40
Скандинавський дитсадок: в Обухівці відкрили надсучасний дошкільний заклад

Скелодром та сучасний дитячий майданчик, інноваційні іграшки, новітні меблі та навіть мікроскопи, сонячні батареї та панорамні вікна. У Обухівці запрацював новий унікальний дитсадок. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Яскравий, сучасний, а також енергоефективний - в Обухівці урочисто відкрили новозбудований дитячий садок за шведським проектом. З нуля приміщення звели за півтора роки. Проект реалізований спільними зусиллями та коштами громади та обласної влади. Усього на реалізацію проекту витратили близько 70 млн грн.

"Сьогодні ми відкриємо 51-ий садочок в області. Проте з подібною архітектурою та надсучасними технологіями держава навчальні заклади ніколи не будувала. В Обухівці садочок створений у сучасному скандинавському стилі. Розробив проект дніпровський архітектор Олексій Валентиров.  Це садочок з величезною терасою на другому поверсі, панорамними вікнами, дитячим майданчиком на подвір'ї. Це найкращий садочок в Україні", - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

При цьому проект є енергоефективним  - у закладі власна котельня на альтернативних видах палива та вмонтовані на даху сонячні панелі, також будівля обшита фіброплиткою - вона пожежобезпечна та утримує тепло. Фасад садочка в Обухівці виходить на південь, а над вікнами є спеціальні навіси. Влітку, коли сонце «високе», будівля не перегрівається. Та навпаки – «низьке» зимове сонце додатково нагріває приміщення. Це перший дитсадок України, збудований за такою технологією. Серед перших гостей садочку – Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко. 

"Темпи розвитку світу, і України зокрема, вимагають новітній простір та нову форму навчання для наших дітей. І сьогодні Дніпропетровщина демонструє усій державі, який має бути підхід до проектів - садок комфортний, інклюзивний, якісний та інноваційний не тільки ззовні, а й всередині. Дошкільні навчальні закладу подібного зразка мають стати стандартом для України", - зазначив Геннадій Зубко. 

 

Садок розрахований на 115 дітей, тут створені всі умови для веселощів і навчання. В закладі розташовані великі ігрові зони для дітей, створені комфортні умови для малечі та працівників, а також затишний внутрішній двір.

"Атмосфера цього садочка, яскраві насичені кольори, продумані інтер’єр та екстер’єр налаштовують на позитив, розвиток і хороший настрій. І так має бути у всіх дитячих навчальних закладах. Діти мають хотіти сюди приходити. У нас інноваційні іграшки, є навіть мікроскопи для старших груп, є невеличкий скеледром у спортзалі. Також задоволена умовами, які матимуть працівники дитсадка. А харчоблок і кухня укомплектована на найвищому рівні", - поділилася директорка садочку Любов Гладка. 

Зазначимо, що в області наразі будують ще п'ять подібних навчальних закладів - два з яких на фінальній стадії. 

"Це приклад об'єднання зусиль, які приводять до змін навколо нас. Проте не менш важливим лишається нова якість надання освітянських послуг. І це питання не тільки матеріального устаткування, а й кваліфікації педагогів. Для того аби відповідати європейським нормам та стандартам", - зазначив голова облради Гліб Пригунов. 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...