App Store Google Play

На Січеславщині заклали фундамент однієї з перших нових сільських амбулаторій

22.10.2018 16:20
На Січеславщині заклали фундамент однієї з перших нових сільських амбулаторій

В селі Іванівка Петриківського району повним ходом йде будівництво сучасної сільської амбулаторії, яка обслуговуватиме майже 2500 місцевих мешканців. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Проінспектувати хід будівництва сьогодні, 22 жовтня, на Січеславщину завітав віце-прем'єр міністр України Геннадій Зубко.

Нова амбулаторія в Іванівці зводиться за методом "швидкого будівництва", що дозволить виконати усі роботи протягом наступних 2-3 місяців. В амбулаторії функціонуватиме все, що необхідне для первинної медичної допомоги. Медиків планується забезпечити належним обладнанням, а також транспортними засобами для обслуговування віддалених районів громади. Також значну увагу приділяють комунікації місцевих лікарів з фахівцями з обласного центру задля надання консультацій та обміну інформації щодо пацієнтів.

"Наша задача полягає в тому, щоб забезпечити сільську медицину належними умовами для надання медичної допомоги місцевим мешканцям. Разом із цим, вже незабаром ми очікуємо перші результати медичної реформи, яка значно збільшить грошове забезпечення лікарів", - зазначив Зубко.

Будівельники обіцяють завершити усі роботи до початку 2019 року. Загалом в області протягом року з'явиться 18 таких амбулаторій.

"Це одна із 18 амбулаторій в Дніпропетровській області, яку ми будуємо в рамках президентської програми з відновлення медицини у сільській місцевості. Це важливо, адже протягом багатьох років держава не звертала увагу на села та містечка в області. Важливо, щоб мешканці в кожному селищі чи смт отримували якісну медичну допомогу і не були змушені їздити за декілька десятків кілометрів аби отримати лікарську допомогу", - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Нагадаємо, що нещодавно обласна рада виділила додаткові кошти на ремонт лікарні та будівництво амбулаторії в регіоні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...