App Store Google Play

На Січеславщині заклали фундамент однієї з перших нових сільських амбулаторій

22.10.2018 16:20
На Січеславщині заклали фундамент однієї з перших нових сільських амбулаторій

В селі Іванівка Петриківського району повним ходом йде будівництво сучасної сільської амбулаторії, яка обслуговуватиме майже 2500 місцевих мешканців. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Проінспектувати хід будівництва сьогодні, 22 жовтня, на Січеславщину завітав віце-прем'єр міністр України Геннадій Зубко.

Нова амбулаторія в Іванівці зводиться за методом "швидкого будівництва", що дозволить виконати усі роботи протягом наступних 2-3 місяців. В амбулаторії функціонуватиме все, що необхідне для первинної медичної допомоги. Медиків планується забезпечити належним обладнанням, а також транспортними засобами для обслуговування віддалених районів громади. Також значну увагу приділяють комунікації місцевих лікарів з фахівцями з обласного центру задля надання консультацій та обміну інформації щодо пацієнтів.

"Наша задача полягає в тому, щоб забезпечити сільську медицину належними умовами для надання медичної допомоги місцевим мешканцям. Разом із цим, вже незабаром ми очікуємо перші результати медичної реформи, яка значно збільшить грошове забезпечення лікарів", - зазначив Зубко.

Будівельники обіцяють завершити усі роботи до початку 2019 року. Загалом в області протягом року з'явиться 18 таких амбулаторій.

"Це одна із 18 амбулаторій в Дніпропетровській області, яку ми будуємо в рамках президентської програми з відновлення медицини у сільській місцевості. Це важливо, адже протягом багатьох років держава не звертала увагу на села та містечка в області. Важливо, щоб мешканці в кожному селищі чи смт отримували якісну медичну допомогу і не були змушені їздити за декілька десятків кілометрів аби отримати лікарську допомогу", - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Нагадаємо, що нещодавно обласна рада виділила додаткові кошти на ремонт лікарні та будівництво амбулаторії в регіоні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...