App Store Google Play

На Січеславщині заклали фундамент однієї з перших нових сільських амбулаторій

22.10.2018 16:20
На Січеславщині заклали фундамент однієї з перших нових сільських амбулаторій

В селі Іванівка Петриківського району повним ходом йде будівництво сучасної сільської амбулаторії, яка обслуговуватиме майже 2500 місцевих мешканців. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Проінспектувати хід будівництва сьогодні, 22 жовтня, на Січеславщину завітав віце-прем'єр міністр України Геннадій Зубко.

Нова амбулаторія в Іванівці зводиться за методом "швидкого будівництва", що дозволить виконати усі роботи протягом наступних 2-3 місяців. В амбулаторії функціонуватиме все, що необхідне для первинної медичної допомоги. Медиків планується забезпечити належним обладнанням, а також транспортними засобами для обслуговування віддалених районів громади. Також значну увагу приділяють комунікації місцевих лікарів з фахівцями з обласного центру задля надання консультацій та обміну інформації щодо пацієнтів.

"Наша задача полягає в тому, щоб забезпечити сільську медицину належними умовами для надання медичної допомоги місцевим мешканцям. Разом із цим, вже незабаром ми очікуємо перші результати медичної реформи, яка значно збільшить грошове забезпечення лікарів", - зазначив Зубко.

Будівельники обіцяють завершити усі роботи до початку 2019 року. Загалом в області протягом року з'явиться 18 таких амбулаторій.

"Це одна із 18 амбулаторій в Дніпропетровській області, яку ми будуємо в рамках президентської програми з відновлення медицини у сільській місцевості. Це важливо, адже протягом багатьох років держава не звертала увагу на села та містечка в області. Важливо, щоб мешканці в кожному селищі чи смт отримували якісну медичну допомогу і не були змушені їздити за декілька десятків кілометрів аби отримати лікарську допомогу", - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Нагадаємо, що нещодавно обласна рада виділила додаткові кошти на ремонт лікарні та будівництво амбулаторії в регіоні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...