App Store Google Play

УПС повертається на великі підряди з ремонту доріг

21.10.2018 11:00
УПС повертається на великі підряди з ремонту доріг

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 12 жовтня за результатами тендеру замовила ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС» поточний середній ремонт автодороги державного значення Р-73/Н-08/ – Нікополь за 357,90 млн грн. Про це повідомляється у системі «Prozorro».

До кінця 2019 року відремонтують окремі ділянки траси в межах км 7+595 – км 64+140.

Кошториси і підсумкову відомість ресурсів не оприлюднили. Натомість опубліковано протокол узгоджених цін із ПДВ і доставкою, не відділеною від вартості будматеріалів. Тож їхня вартість невідома, що унеможливлює порівняння з іншими закупівлями, де замовники оприлюднюють окремо ціну матеріалів і ціну доставки до міста ремонту.

За цим протоколом, асфальтобетон щільний дрібнозернистий типу А1 марки 1 на модифікованому бітумі коштує 2 935 грн./т, а піщаний типу Г марки 1 – 2 689 грн./т.

Гарантійний строк на основу дорожнього одягу становить вісім років, на асфальтобетонне покриття і дорожнє огородження – п’ять років, на дорожні знаки і напрямні стовпчики – два роки. Передбачено забезпечення виконання договору в розмірі 1%. На заробітну плату піде 1,49 млн грн., тобто 0,4% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,1% – 267 тис грн. Ціна угоди на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 365,82 млн грн.

Востаннє «УПС» отримував великі дорожні підряди більше ніж на 10 млн грн. на початку листопада 2017 року, а відтоді й донині вигравав лише дрібніші тендери на 1-8 млн грн.

Допущеними конкурентами були ТОВ «Автомагістраль-Південь» одеситів Валерія Короткова та Олега Наливанного і ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», власниками якого є Онур Четінджевіз, Ісхан Четінджевіз з Туреччини та львів’янин Олег Фаріон.

Натомість до аукціону не допустили ПП «Полтавабудцентр» Славіка Асланяна і ТОВ «Ростдорстрой» із групи авторитетного бізнесмена Олександра Жукова та мера Одеси Геннадія Труханова. Спільними причинами зокрема були відсутність розрахунку часу зберігання і транспортування гарячого асфальтобетону в бункеронакопичувачі до місця укладання та нібито неправдива інформація щодо обсягу виконаних за аналогічним договором робіт.

«Полтавабудцентр» оскаржив своє відхилення в АМКУ, заявивши, що надав розрахунок часу в довільній формі, бо жоден документ не передбачає певної форми. Також він повідомив, що через технічну помилку вказав більший обсяг виконаних за аналогічним договором робіт, однак сумарний обсяг задовольняв вимогам тендеру. Згодом скаржник відкликав скаргу, оскільки «втратив інтерес до участі у даній процедурі закупівлі».

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...