App Store Google Play

На Січеславщині завершилися масштабні навчання з цивільного захисту

20.10.2018 08:00
На Січеславщині завершилися масштабні навчання з цивільного захисту

На Січеславщині завершилися навчання з цивільного захисту – наймасштабніші за останні 7 років. Відпрацьовували алгоритм дій у разі надзвичайних ситуацій та техногенних катастроф. Про успіхи та помилки говорили на підсумковому засіданні в облдержадміністрації.

«Навчання пройшли чітко за планом. Ми на практиці побачили наші сильні сторони та помилки. Адже алгоритм дій на папері – це одне, а в реальному житті – інше. Всі недоліки слід усунути в найкоротші строки», - наголосив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Навчання тривали протягом трьох днів. Відпрацьовували десять «легенд» -  надзвичайних ситуацій, які теоретично можуть статися в області. Серед них - аварії на Кременчуцькій гідроелектростанції, Кам’янському водоканалі, аміакопроводі в Солонянському районі та підрив боєприпасів на залізничній станції Павлограду.

«Серед іншого, відпрацьовували оповіщення та евакуацію населення, - розповів начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації Сергій Коваленко. - Мета навчань була досягнута. Ми навчилися новому, побачили недоліки». 

До навчань приєдналися усі міста і райони області. У них брали участь представники органів місцевого самоврядування та підрозділів цивільного захисту.

«Навчання в Кам’янському розпочалися 16 жовтня о 9:00 з повідомлення про прорив греблі на Кременчуцькій ГЕС. У разі такої аварії затоплення міста почалося б через 7 годин, -   сказала заступник міського голови Кам’янського Тетяна Завгородня. – Серед іншого, ми оповістили населення про надзвичайну ситуацію, розгорнули пункт евакуації та відпрацювали план вивезення людей із небезпечної зони». 

Загалом у навчаннях взяли участь кілька тисяч людей.

Раніше повідомялося, що поліцейські і рятувальники нагадали правила безпеки для школярів Дніпра та області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...