App Store Google Play

На Січеславщині завершилися масштабні навчання з цивільного захисту

20.10.2018 08:00
На Січеславщині завершилися масштабні навчання з цивільного захисту

На Січеславщині завершилися навчання з цивільного захисту – наймасштабніші за останні 7 років. Відпрацьовували алгоритм дій у разі надзвичайних ситуацій та техногенних катастроф. Про успіхи та помилки говорили на підсумковому засіданні в облдержадміністрації.

«Навчання пройшли чітко за планом. Ми на практиці побачили наші сильні сторони та помилки. Адже алгоритм дій на папері – це одне, а в реальному житті – інше. Всі недоліки слід усунути в найкоротші строки», - наголосив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Навчання тривали протягом трьох днів. Відпрацьовували десять «легенд» -  надзвичайних ситуацій, які теоретично можуть статися в області. Серед них - аварії на Кременчуцькій гідроелектростанції, Кам’янському водоканалі, аміакопроводі в Солонянському районі та підрив боєприпасів на залізничній станції Павлограду.

«Серед іншого, відпрацьовували оповіщення та евакуацію населення, - розповів начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації Сергій Коваленко. - Мета навчань була досягнута. Ми навчилися новому, побачили недоліки». 

До навчань приєдналися усі міста і райони області. У них брали участь представники органів місцевого самоврядування та підрозділів цивільного захисту.

«Навчання в Кам’янському розпочалися 16 жовтня о 9:00 з повідомлення про прорив греблі на Кременчуцькій ГЕС. У разі такої аварії затоплення міста почалося б через 7 годин, -   сказала заступник міського голови Кам’янського Тетяна Завгородня. – Серед іншого, ми оповістили населення про надзвичайну ситуацію, розгорнули пункт евакуації та відпрацювали план вивезення людей із небезпечної зони». 

Загалом у навчаннях взяли участь кілька тисяч людей.

Раніше повідомялося, що поліцейські і рятувальники нагадали правила безпеки для школярів Дніпра та області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...