App Store Google Play

Міськрада показала дніпрянам заготовку бюджету на 2019 рік

20.10.2018 09:00
Міськрада показала дніпрянам заготовку бюджету на 2019 рік

Вчора, 19 жовтня, у Дніпровській міській раді відбулося показове обговорення проекту бюджету Дніпра на 2019 рік. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

За словами голови бюджетної комісії міськради Артема Хмельникова, бюджетні слухання вперше починаються з публічної презентації.

"Депутатський корпус вітає те, що вперше у Дніпровській міськраді бюджетні слухання починаються з такої презентації та громадських слухань.Тобто, містяни зможуть бачити на презентації проект міського бюджету і пропонувати свої зміни до нього", - сказав Хмельников.

Що цікаво, на "відкриті слухання" по бюджету міста муниіципали пускали лише за попереднім записом, перевіряючи при цьому речі гостей.

Вже у сесійній залі, де проходила презентація, заступник міського голови Вадим Міллер показав мешканцям міста проект бюджету 2019 року, який за його словами буде збільшено у порівняні з 2018 на 10%. Загалом, бюджет Дніпра-2019 за планами чиновників сягне 14 мільярдів 961 мільйона гривень.

Втім, попри зростання загального бюджету, окремі сфери послуг в місті в наступному році отримають менше коштів. Зокрема, на 9 мільйонів менше планується виділити на Департамент соціальної політики. Також на 300 мільйонів планується урізати фінансування Департаменту охорони здоров'я наслення.На 70 мільйонів менше отримає і Департамент транспорту і транспортної інфраструктури.На 1100 мільйонів менше виділять на Департамент житлового господарства. Ще по 10 мільойнів відріжуть від Департаменту інноваційного розвитку та Департаменту з питань місцевого самоврядування.

Щодо впливу громадськості на бюджет, то в міськраді пообіцяли "дослуховуватися і обговорювати" пропозиції на комісіях.

Сам бюджет міста на 2019 рік планують ухвалити 5 грудня на сесії ДМР.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...