App Store Google Play

Міськрада показала дніпрянам заготовку бюджету на 2019 рік

20.10.2018 09:00
Міськрада показала дніпрянам заготовку бюджету на 2019 рік

Вчора, 19 жовтня, у Дніпровській міській раді відбулося показове обговорення проекту бюджету Дніпра на 2019 рік. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

За словами голови бюджетної комісії міськради Артема Хмельникова, бюджетні слухання вперше починаються з публічної презентації.

"Депутатський корпус вітає те, що вперше у Дніпровській міськраді бюджетні слухання починаються з такої презентації та громадських слухань.Тобто, містяни зможуть бачити на презентації проект міського бюджету і пропонувати свої зміни до нього", - сказав Хмельников.

Що цікаво, на "відкриті слухання" по бюджету міста муниіципали пускали лише за попереднім записом, перевіряючи при цьому речі гостей.

Вже у сесійній залі, де проходила презентація, заступник міського голови Вадим Міллер показав мешканцям міста проект бюджету 2019 року, який за його словами буде збільшено у порівняні з 2018 на 10%. Загалом, бюджет Дніпра-2019 за планами чиновників сягне 14 мільярдів 961 мільйона гривень.

Втім, попри зростання загального бюджету, окремі сфери послуг в місті в наступному році отримають менше коштів. Зокрема, на 9 мільйонів менше планується виділити на Департамент соціальної політики. Також на 300 мільйонів планується урізати фінансування Департаменту охорони здоров'я наслення.На 70 мільйонів менше отримає і Департамент транспорту і транспортної інфраструктури.На 1100 мільйонів менше виділять на Департамент житлового господарства. Ще по 10 мільойнів відріжуть від Департаменту інноваційного розвитку та Департаменту з питань місцевого самоврядування.

Щодо впливу громадськості на бюджет, то в міськраді пообіцяли "дослуховуватися і обговорювати" пропозиції на комісіях.

Сам бюджет міста на 2019 рік планують ухвалити 5 грудня на сесії ДМР.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...