App Store Google Play

Міськрада показала дніпрянам заготовку бюджету на 2019 рік

20.10.2018 09:00
Міськрада показала дніпрянам заготовку бюджету на 2019 рік

Вчора, 19 жовтня, у Дніпровській міській раді відбулося показове обговорення проекту бюджету Дніпра на 2019 рік. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

За словами голови бюджетної комісії міськради Артема Хмельникова, бюджетні слухання вперше починаються з публічної презентації.

"Депутатський корпус вітає те, що вперше у Дніпровській міськраді бюджетні слухання починаються з такої презентації та громадських слухань.Тобто, містяни зможуть бачити на презентації проект міського бюджету і пропонувати свої зміни до нього", - сказав Хмельников.

Що цікаво, на "відкриті слухання" по бюджету міста муниіципали пускали лише за попереднім записом, перевіряючи при цьому речі гостей.

Вже у сесійній залі, де проходила презентація, заступник міського голови Вадим Міллер показав мешканцям міста проект бюджету 2019 року, який за його словами буде збільшено у порівняні з 2018 на 10%. Загалом, бюджет Дніпра-2019 за планами чиновників сягне 14 мільярдів 961 мільйона гривень.

Втім, попри зростання загального бюджету, окремі сфери послуг в місті в наступному році отримають менше коштів. Зокрема, на 9 мільйонів менше планується виділити на Департамент соціальної політики. Також на 300 мільйонів планується урізати фінансування Департаменту охорони здоров'я наслення.На 70 мільйонів менше отримає і Департамент транспорту і транспортної інфраструктури.На 1100 мільйонів менше виділять на Департамент житлового господарства. Ще по 10 мільойнів відріжуть від Департаменту інноваційного розвитку та Департаменту з питань місцевого самоврядування.

Щодо впливу громадськості на бюджет, то в міськраді пообіцяли "дослуховуватися і обговорювати" пропозиції на комісіях.

Сам бюджет міста на 2019 рік планують ухвалити 5 грудня на сесії ДМР.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...