App Store Google Play

БК “Дніпро” поступився в матчі Суперліги у Запоріжжі

20.10.2018 15:45
БК “Дніпро” поступився в матчі Суперліги у Запоріжжі

Вчора, 19 жовтня, БК “Дніпро” поступився у Запоріжжі місцевому баскетбольному клубу з рахунком 89:79. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Поєдинок в рамках Чемпіонату України Суперліги Парі-Матч проходив на домашній арені БК “Запоріжжя”. Матч розпочався з швидкої дальньої атаки від одного з лідерів Запоріжжя – Майкла Холтона. Проте, вже за мить дніпрянин Олександр Сізов відповів господарям паркету тією ж монетою – 3:3.

Після цього гості намагалися піти у відрив, але команда БК “Запоріжжя” не відпускала гостей на занадто велику відстань. Ближче до кінця чверті перевага гостей складала вже 9 балів.

Другий період розпочався з високих швидкостей та грою від атаки одразу обома колективами: Майкл Холтон намагався скоротити відставання своєї команди, в той час як віце-чемпіони Суперліги Парі-Матч БК “Дніпро” трималися за рахунок дальніх влучать від Мішули.

Як зазначається, ключовою в зустрічі стала друга десятихвилинка, яку господарі виграли +15 та забезпечили собі впевнений гандикап в другій половині гри.

Заключний період розпочався з ефектної трьохи від Шунделя, який зменшив різницю до 9 пунктів. В цей час господарів за собою намагався вести Холтон, який забив яскраві два бали після сольного проходу під кільце суперника. Але команда Журавльова не здавалися: снайпер гостей Ревзін забив трьоху та скоротив різницю лише до 6 балів, проте на кожну свою вдалу атаку дніпряни отримували бали в своє кільце.

Раніше повідомлялося, що БК «Дніпро» переміг БК «Одеса» у рамках Суперліги Парі-Матч з невеликим розливом очок 90:85. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...