App Store Google Play

У селі Бородаївка реконструювали будівлю півстолітнього дитсадка

19.10.2018 12:00
У селі Бородаївка реконструювали будівлю півстолітнього дитсадка

У Бородаївці Верхньодніпровського району Дніпропетровська ОДА завершила реконструкцію місцевого дитсадка. «Вишеньку», якій більше півстоліття, не впізнати. Заклад термомодернізували, замінили покрівлю й вікна, провели воду. Крім того, добудували медпункт, комору для харчів і пральню, звели автономну котельню. Комфортні умови – для більш ніж 30-ти діточок. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти кожного населеного пункту мають виховуватися в комфортних і сучасних умовах. За три останні роки в дошкільних закладах області створили 4,3 тисячі додаткових місць. Наразі будуємо «з нуля» дитсадки в Кам’янському, Покрові, Старих Кодаках та Іларіоновому, уже готові до прийому малечі садочки у Підгороднему й Обухівці. Президент України Петро Порошенко наголошує: ніяких черг у дошкільні заклади», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

У селі Бородаївка Верхньодніпровського району причепурили дитсадок «Вишенька».

Раніше дві різновікові групи юрмилися в одній великій кімнаті, не було централізованого водопостачання і жодного ігрового майданчика. За словами вихователів, буквально за рік заклад змінився «на 180 градусів».

«За рік зробили великий об’єм роботи. Перекрили дах, утеплили фасад, замінили вікна і двері, проклали систему вентиляції, провели воду, добудували медпункт з ізолятором. Є в нас тепер і пральня, і комора для продуктів. Обігріває дитсадок нова автономна котельня, із кранів нарешті побігла гаряча вода. Нема слів. Така реконструкція – велика заслуга ДніпроОДА. Дякуємо», – розказала завідуюча дитсадком Людмила Юдіна. 

Групи розділили. Тепер у кожній – окремі ігрова і спальня. Підлога – з підігрівом.

Поруч із будівлею садка з’явилися два павільйони з пісочницями та спортивний майданчик.

Аліна Авраменко водить до «Вишеньки» свою онучку.

«Донедавна у садку не було ніяких умов для дітлахів: ні комунікацій, ні ігрового майданчика,  молодші зі старшими тиснулися разом в одній кімнаті. Зараз – небо і земля. Усі задоволені», – поділилася бабуся. 

На подвір’ї закладу висадили кущі та фруктові дерева, навколо зробили огорожу.

«Малеча, перебуваючи в дитячому садку, відчуватиме всю теплоту дорослих», – сказав сільський голова Бородаївської сільради Василь Хижняк.

Наразі у «Вишеньці» виховуються більше 30 дітей від півтора до шести років. Це маленькі мешканці сіл Бородаївка та Правобережне.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...