App Store Google Play

У селі Бородаївка реконструювали будівлю півстолітнього дитсадка

19.10.2018 12:00
У селі Бородаївка реконструювали будівлю півстолітнього дитсадка

У Бородаївці Верхньодніпровського району Дніпропетровська ОДА завершила реконструкцію місцевого дитсадка. «Вишеньку», якій більше півстоліття, не впізнати. Заклад термомодернізували, замінили покрівлю й вікна, провели воду. Крім того, добудували медпункт, комору для харчів і пральню, звели автономну котельню. Комфортні умови – для більш ніж 30-ти діточок. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти кожного населеного пункту мають виховуватися в комфортних і сучасних умовах. За три останні роки в дошкільних закладах області створили 4,3 тисячі додаткових місць. Наразі будуємо «з нуля» дитсадки в Кам’янському, Покрові, Старих Кодаках та Іларіоновому, уже готові до прийому малечі садочки у Підгороднему й Обухівці. Президент України Петро Порошенко наголошує: ніяких черг у дошкільні заклади», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

У селі Бородаївка Верхньодніпровського району причепурили дитсадок «Вишенька».

Раніше дві різновікові групи юрмилися в одній великій кімнаті, не було централізованого водопостачання і жодного ігрового майданчика. За словами вихователів, буквально за рік заклад змінився «на 180 градусів».

«За рік зробили великий об’єм роботи. Перекрили дах, утеплили фасад, замінили вікна і двері, проклали систему вентиляції, провели воду, добудували медпункт з ізолятором. Є в нас тепер і пральня, і комора для продуктів. Обігріває дитсадок нова автономна котельня, із кранів нарешті побігла гаряча вода. Нема слів. Така реконструкція – велика заслуга ДніпроОДА. Дякуємо», – розказала завідуюча дитсадком Людмила Юдіна. 

Групи розділили. Тепер у кожній – окремі ігрова і спальня. Підлога – з підігрівом.

Поруч із будівлею садка з’явилися два павільйони з пісочницями та спортивний майданчик.

Аліна Авраменко водить до «Вишеньки» свою онучку.

«Донедавна у садку не було ніяких умов для дітлахів: ні комунікацій, ні ігрового майданчика,  молодші зі старшими тиснулися разом в одній кімнаті. Зараз – небо і земля. Усі задоволені», – поділилася бабуся. 

На подвір’ї закладу висадили кущі та фруктові дерева, навколо зробили огорожу.

«Малеча, перебуваючи в дитячому садку, відчуватиме всю теплоту дорослих», – сказав сільський голова Бородаївської сільради Василь Хижняк.

Наразі у «Вишеньці» виховуються більше 30 дітей від півтора до шести років. Це маленькі мешканці сіл Бородаївка та Правобережне.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...