App Store Google Play

У дніпровських лікарнях створюють вільний простір для юних пацієнтів

19.10.2018 15:00
У дніпровських лікарнях створюють вільний простір для юних пацієнтів

Цієї середи, 17 жовтня, у Дніпровській міській клінічній лікарні №1 було оновлено рекреаційний простір – перші пацієнти вже змогли почути один одного за допомогою величезного музичного інструмента. Про це повідомляє Днпіроград з посиланням на прес-службу Cuba-buba.

Проект CUBA BUBA народився на початку 2017 року, коли у Дніпрі встановили перший інтерактивний бокс для гри та спілкування. Ключовим завданням було створити для дитини вільний від лікарняних обмежень простір.

Автором проекту у Дніпровській міській клінічній лікарні №1 виступила Дар’я Провіз, фіналістка конкурсу на розробку ідеї CUBA BUBA та цьогорічна випускниця ПДАБА. Вибір місця, шліфування концепції, проектування та виготовлення CUBA BUBA забрали півроку.

Проект прагне розповсюдження. Центральна ідея четвертого модуля CUBA BUBA – гостинність. Щоб унаочнити ідею, команда проекту взялася за комплексне оформлення кімнати, в результаті якого провела ремонт приміщення та перетворила його на дитячий опен-спейс.

Тепер конструкція та кімната є єдиним простором, який нагадує не громадську “дитячу зону”, а кімнату однокласника – зі столом та стільцями, книжковою шафою, розкиданими іграшками та кольоровим кріслом.

На черзі п’ятий модуль CUBA BUBA, метою якого є змінити уявлення містян про відпочинок в лікарняних палатах. Вже наступного місяця розпочнеться розробка універсального та орієнтованого на людину дизайну дитячих палат.

Дізнайтеся більше про розробки CUBA BUBA та потреби від координатору проекту або на офіційному сайті. Підтримати його можна благодійним внеском будь-якого обягу на сайті організації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...