App Store Google Play

У дніпровських лікарнях створюють вільний простір для юних пацієнтів

19.10.2018 15:00
У дніпровських лікарнях створюють вільний простір для юних пацієнтів

Цієї середи, 17 жовтня, у Дніпровській міській клінічній лікарні №1 було оновлено рекреаційний простір – перші пацієнти вже змогли почути один одного за допомогою величезного музичного інструмента. Про це повідомляє Днпіроград з посиланням на прес-службу Cuba-buba.

Проект CUBA BUBA народився на початку 2017 року, коли у Дніпрі встановили перший інтерактивний бокс для гри та спілкування. Ключовим завданням було створити для дитини вільний від лікарняних обмежень простір.

Автором проекту у Дніпровській міській клінічній лікарні №1 виступила Дар’я Провіз, фіналістка конкурсу на розробку ідеї CUBA BUBA та цьогорічна випускниця ПДАБА. Вибір місця, шліфування концепції, проектування та виготовлення CUBA BUBA забрали півроку.

Проект прагне розповсюдження. Центральна ідея четвертого модуля CUBA BUBA – гостинність. Щоб унаочнити ідею, команда проекту взялася за комплексне оформлення кімнати, в результаті якого провела ремонт приміщення та перетворила його на дитячий опен-спейс.

Тепер конструкція та кімната є єдиним простором, який нагадує не громадську “дитячу зону”, а кімнату однокласника – зі столом та стільцями, книжковою шафою, розкиданими іграшками та кольоровим кріслом.

На черзі п’ятий модуль CUBA BUBA, метою якого є змінити уявлення містян про відпочинок в лікарняних палатах. Вже наступного місяця розпочнеться розробка універсального та орієнтованого на людину дизайну дитячих палат.

Дізнайтеся більше про розробки CUBA BUBA та потреби від координатору проекту або на офіційному сайті. Підтримати його можна благодійним внеском будь-якого обягу на сайті організації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...