App Store Google Play

«Інтер» готує пропагандистський концерт на тему «утисків» російської мови

19.10.2018 09:40
«Інтер» готує пропагандистський концерт на тему «утисків» російської мови

В мережу попали відомовсті про сценарій концерту до 22-ї річниці з дня заснування телеканалу "Інтер". Серед іншого керівництво телеканалу планує показати «театральну виставу» про нібито своїх глядачів, які обурені «утисками» російської мови. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Еnigma.ua.

Як зазначається, концерт запланований на 20 жовтня. За сценарієм, нібито затвердженим власниками каналу, глядацька аудиторія має висловити своє незадоволення через "нелюдські обмеження" на вживання "звичної і загальної" російської мови. Крім того, наголошується, що "найпопулярніший в країні" телеканал Інтер, втратить вдячну аудиторію, бо «змушений перейти на українську мову».

В якості ведучого концерту запросили Андрія Доманського, відомого проросійськими висловлюваннями та неодноразовими висловлюваннями про "братні народи", посварені політиками.

З невеликого уривку сценарію, оприлюдненого в мережі, можна зрозуміти, що після початку святкового концерту, і промови Доманського, який розпочне шоу українською мовою, концерт має бути перерваний "глядачем із залу", який відбере мікрофон, аби висловитись про російську мову. Гість має сказати, що не в повній мірі розуміє українську (державний) мову і висловить прохання не тільки від себе, а від всієї аудиторії телеканалу «Інтер» продовжити концерт російською мовою.

За сценарієм, Андрій Доманський з награним небажанням має підкориться вимогі глядача, тому продовжить далі вести концерт вже російською мовою. Ведучий аргументує своє рішення тим, що весь персонал телеканалу працює виключно для своїх телеглядачів і прислухається до їхніх побажань.

Прикметно, що з 13 жовтня 2017 р закон зобов'язав телеканали збільшити частку передач і фільмів українською мовою до 75%. У свою чергу «Інтер», на якому частка української мови є однією з найменшою серед українських телеканалів, неодноразово висловлював протест і наполягає на неприпустимості обмеження мовлення "за вибором редакції", фактично ж - російською.

Раніше повідомлялося, що рішення Нацради з телебачення і радіомовлення про накладення штрафу у розмірі 4 мільйони гривень на телеканал «Інтер» за розпалювання ворожнечі в програмі «Победа. Одна на всех» не здатне покласти край потоку українофобської пропаганди, що має на меті капітуляцію України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...