App Store Google Play

Екс-заступника голови Вищого Господарського суду Ємельянова викрили на фінансуванні тероризму, - СБУ

19.10.2018 08:30
Екс-заступника голови Вищого Господарського суду Ємельянова викрили на фінансуванні тероризму, - СБУ

Співробітники СБУ викрили колишнього заступника голови Вищого Господарського суду Артура Ємельянова на фінансуванні терористичних організації «Д/ЛНР». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт української спецслужби. 

Оперативники спецслужби встановили, що перебуваючи на посаді суддя нібито за хабар впливав на винесення необхідних замовникам судових рішень.

"Для легалізації отриманих коштів суддя через довірених та підставних осіб, зокрема, скуповував бізнес об’єкти та комерційну нерухомість на тимчасово окупованих терористами територіях Донеччини", - зазначили в СБУ.

Співробітники СБ України задокументували, що комерційні структури підконтрольні колишньому заступнику голови суду регулярно сплачували податки та збори так званим офіційним відомствам терористів.

За повідомленням, в одному з приміщень, придбаних суддею у Донецьку, було розміщено підрозділ фейкового центробанку ДНР. Під час санкціонованих слідчих дій у Києві за адресами проживання зловмисника, інших фігурантів справи та їхніх офісах правоохоронці вилучили документацію та носії інформації, які можуть свідчити про причетність зловмисників до здійснення комерційних оборудок на території ОРДЛО і фінансування терористів.

Співробітники СБУ також вилучили понад 210 тисяч доларів та більш ніж 11 тисяч євро, а також понад 230 тисяч гривень. За однією з адрес фігурантів справи оперативники виявили й самого колишнього заступника голови Вищого Господарського суду.

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні через фінансування тероризму. 

Нагадаємо, що у 2010 році  одіозного суддю Артура Ємельянова призначили Головою господарського суду Донецької області.

Зазначимо, що у березні 2018 року народний депутат Андрій Денисенко звернувся до СБУ із запитом щодо Ємельянова, його колишнього керівника Віктора Татькова та інших осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...