App Store Google Play

«Освіторіум» запрошує усю активну молодь Січеславщини приєднуватися до нових програм

18.10.2018 08:30
«Освіторіум» запрошує усю активну молодь Січеславщини приєднуватися до нових програм

На Січеславщині вже півроку функціонує унікальний майданчик для дітей, молоді та активних людей області – Молодіжний Центр «Освіторіум». Він включає в себе низку важливих та корисних проектів для мешканців регіону. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Дніпропетровської облради.

У рамках Молодіжного Центру «Освіторіум» реалізовуються важливі проекти:

  • Конкурс «Премія» обласної ради – заохочення мешканців області та подяка за їх досягнення і внески;
  • Школа молодого політика – формування молодої політичної еліти країни;
  • Навчальний проект «Stronger Together» нова програма допомоги соціально-незахищеним верствам населення;
  • «Open Weeks Osvitorium» об’єднує різноманітні напрямки: творчість, спорт, змістовне дозвілля, наука, особистий розвиток.

Також на майданчику працює Волонтерський центр, Координаційний центр з надання юридичної допомоги, потужний медіа-ресурс — прес-центр із медіа-коворкінгом, успішно функціонують гуртки позашкільної освіти, розвивається туристично-скаутський рух. Незабаром тут буде започатковано перші туристичні маршрути областю «Дива Придніпров’я».

Центр на постійній основі проводить різноманітні тренінги, дебати, лекції до яких залучає іноземних спікерів та експертів. Організовує фестивалі та творчі вечори. Вже незабаром у Дніпрі пройде Студентський бал.

Як зазначає голова обласної ради Гліб Пригунов, успішне функціонування Центру «Освіторіум» має досить глибоке і перспективне значення.

«Такий майданчик по-перше, допомагає нам активно взаємодіяти із молоддю, співпрацювати і створювати спільні програми і проекти, просто кажучи чути одне одного. По-друге, сучасний осередок створює і пропонує населенню безкоштовні можливості для спортивного, інтелектуального, особистісного розвитку. А це в свою чергу формує світосприйняття, ідеали, цілі – а в подальшому і розвиток міста, області і країни», - наголосив він.

На відвідувачів простору очікують неформальна атмосфера, нові знайомства, пошук однодумців, особистий розвиток, цікаве дозвілля і отримання нових знань.

Представники «Освіторіуму» запрошують усіх небайдужих долучатися до проектів центру. Усі деталі можна дізнатись на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що нещодавно у Центі відбулася лекція про перспективи української євроінтеграції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...