App Store Google Play

На Січеславщині відбудеться масштабний форум з децентралізації

18.10.2018 09:20
На Січеславщині відбудеться масштабний форум з децентралізації

Наступного тижня, 26 та 27 жовтня, у ДніпроОДА пройде масштабний форум «Децентралізація – трансформація сучасної України», присвячений реформі місцевого самоврядування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Протягом двох днів учасники форуму обговорюватимуть успіхи децентралізації, ділитимуться досвідом та розмірковуватимуть – куди рухатися далі. Голова ДніпроОДА Валентин Резніченко зауважив, що дана реформа позитивно впливає на розвиток Січеславщини.

 «Додатковий фінансовий ресурс, що нині залишається «на місцях», увага інвесторів та ініціатива мешканців громад вже дали результати. На Дніпропетровщині з’явилися нові садочки та лікарні, реконструйовані школи, капітально відремонтовані дороги, відкрилися ЦНАПи. Об’єднання області напрацювали досвід, яким хочуть ділитися, та готові вчитися в інших, аби досягти ще більших успіхів. У цьому допоможе форум з децентралізації», - розповів він.

У перший день форуму говоритимуть про досягнення децентралізації та її перспективи. У другий – про регіональні особливості реформи,  впровадження енергоефективних технологій, стратегії розвитку, грантові програми.

Учасники форуму – голови об'єднаних територіальних громад, депутати, активісти, волонтери, сільські голови та активи сіл, які ще не об'єдналися в ОТГ, міські голови та голови районних рад. Зустріч відкрита для всіх бажаючих, які цікавляться принципом роботи децентралізації.

До дискусії запрошують всіх бажаючих. Для участі необхідно заздалегідь зареєструватися. Зустріч проходитиме в ДніпроОДА за адресою проспект Поля, 1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...