App Store Google Play

На Січеславщині відбудеться масштабний форум з децентралізації

18.10.2018 09:20
На Січеславщині відбудеться масштабний форум з децентралізації

Наступного тижня, 26 та 27 жовтня, у ДніпроОДА пройде масштабний форум «Децентралізація – трансформація сучасної України», присвячений реформі місцевого самоврядування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Протягом двох днів учасники форуму обговорюватимуть успіхи децентралізації, ділитимуться досвідом та розмірковуватимуть – куди рухатися далі. Голова ДніпроОДА Валентин Резніченко зауважив, що дана реформа позитивно впливає на розвиток Січеславщини.

 «Додатковий фінансовий ресурс, що нині залишається «на місцях», увага інвесторів та ініціатива мешканців громад вже дали результати. На Дніпропетровщині з’явилися нові садочки та лікарні, реконструйовані школи, капітально відремонтовані дороги, відкрилися ЦНАПи. Об’єднання області напрацювали досвід, яким хочуть ділитися, та готові вчитися в інших, аби досягти ще більших успіхів. У цьому допоможе форум з децентралізації», - розповів він.

У перший день форуму говоритимуть про досягнення децентралізації та її перспективи. У другий – про регіональні особливості реформи,  впровадження енергоефективних технологій, стратегії розвитку, грантові програми.

Учасники форуму – голови об'єднаних територіальних громад, депутати, активісти, волонтери, сільські голови та активи сіл, які ще не об'єдналися в ОТГ, міські голови та голови районних рад. Зустріч відкрита для всіх бажаючих, які цікавляться принципом роботи децентралізації.

До дискусії запрошують всіх бажаючих. Для участі необхідно заздалегідь зареєструватися. Зустріч проходитиме в ДніпроОДА за адресою проспект Поля, 1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...