App Store Google Play

Ката геть: дніпровські активісти влаштували перформанс під Верховною Радою

18.10.2018 11:40
Ката геть: дніпровські активісти влаштували перформанс під Верховною Радою

Сьогодні, 18 жовтня, активісти влаштували біля будівлі Верховної Ради інформаційний перформанс, закликаючи депутатів підтримати законопроект №8329 щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

На площі Конституції перед Верховною радою України дніпровські активісти вимагають у народних депутатів перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську.

"Ми інформуємо депутатів про те, що громадськість виступає за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Народні обранці просто зобов'язані завершити декомунізацію. Адже досі, на 28-ому році незалежності, на мапі України є топонім, який пропагує тоталітаризм", - зазначив представник коаліції громадських організацій "Громадська підтримка СічеславськаТАК" Владислав Мельничук.

Водночас обабіч дороги активісти, поділившись на кілька груп, проводять невеличкі театралізовані перформанси. Зокрема, молодик зображає організатора голодомору України Григорія Петровського та тримає у руках плакат "Убивал в 30-ых. Погублю и вас". Поруч на колінах сидять репресовані українці, яких зображають дівчата у сорочках та з колосками у руках. Вони знаходяться у оточенні НКВДистів, на дівчат наставлена зброя.

"Ми проводимо яскраву театралізовану акцію: Образ радянського тоталітаризму та репресій в особі Петровського та його червоних комісарів знищують українців. Щоб позбавитись від пропаганди цього минулого, необхідно виконати закон про декомунізацію, а саме – ухвалити проект про перейменування Дніпропетровської області", - розповів активіст Кирило Дороленко.

Учасники акції також депутатів та громадськість про необхідність ухвалення законопроекту №8329 за допомогою поширення інформаційних матеріалів та особистої комунікації.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...