App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює у Васильківці опорну школу

18.10.2018 12:40
ДніпроОДА реконструює у Васильківці опорну школу

На Січеславщині реконструюють понад 30 опорних та основних шкіл. Оновлюють навчальний заклад і у Васильківці. Комфортні умови створюють для понад 500 дітей з п’яти населених пунктів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Школярі Дніпропетровщини повинні навчатися в сучасних умовах. Освітній простір має бути комфортним, теплим, з необхідним приладдям. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. За три роки в області реконструювали 70 шкіл регіону. Нині роботи – ще в понад 30», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Опорну школу імені Михайла Коцюбинського у Васильківській об’єднаній громаді збудували 1980 року. З тих пір жодного разу не реконструювали. У 2018-му за справу взялася Дніпропетровська ОДА.

«Ми дуже вдячні за такі роботи. Уже бачимо реальні результати. В школі  замінили дах, двері та вікна. Радіємо цьому всією громадою», – сказала заступник директора школи Людмила Водолаз.

Нині підрядники утеплюють фасад. Пізніше його «обшиють» яскравою різнокольоровою плиткою. Вже незабаром стартують роботи всередині будівлі. Поряд із закладом також реконструюють стадіон та зведуть дитячий майданчик.

«Останнім часом наша школа активно розвивається. Це відкриває для учнів багато нових можливостей», – сказала учениця 10 класу Васильківської опорної школи Кіра Ликова. 

«Хочемо бачити школу сучасною, з різним обладнанням», – додав учень 10 класу Васильківської опорної школи Ілля Атаманюк. 

 У школі – понад 500 учнів та близько 40 дошкільнят. Щоранку автобуси підвозять на заняття дітей з чотирьох прилеглих населених пунктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...