App Store Google Play

Завдяки Червоному Хресту 46 переселенців та учасників війни отримали гранти на ведення власних справ у Дніпрі

17.10.2018 15:40
Завдяки Червоному Хресту 46 переселенців та учасників війни отримали гранти на ведення власних справ у Дніпрі

Цьогоріч у Дніпрі Міжнародний рух Червоного Хреста та Червоного Півмісяця виділив переселенцям та демобілізованим бійцям понад 1,2 мільйони гривень на відновлення домогосподарств задля отримання прибутку. Про це сьогодні, 17 жовтня, під час прес-конференції повідомив голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Лашко, передає Дніпроград.

Загалом у Дніпрі знаходиться 70 домогосподарств переселенців та ветеранів російсько-української війни. З них обрали 46 одиниць, які найбільше потребують соціальної підтримки з боку організації. Їх визначали за спеціальними критеріями, які висунув Червоний Хрест.

“Нами були обрані ті домогосподарства, члени яких отримують низький прибуток і потребують допомоги з відновлення їхньої діяльності задля подальшого отримання прибутку з домашнього виробництва”, - розповіла Людмила Лашко.

За словами однієї з бенефіціарок проекту, переселенки з Донецька Світлани Андрюшиної, цей грант допоміг їй відновити справу, якою вона займалася ще до війни — виготовлення кондитерських виробів.

“Завдяки гранту я змогла придбати все необхідне для виготовлення тортів. Наразі кожного дня я виготовляю 3-4 торти на замовлення і отримую за це гроші. Тепер в моїх планах відкрити дитяче кондитерське кафе, в якому зможуть знайти роботу такі ж переселенці, як і я”, - зазначила Світлана Андрюшина.

Загалом, на Січеславщині гранти від Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця отримали вже 98 господарств на суму понад 2 мільйони гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...