App Store Google Play

До 100-річчя ФК «Дніпро» легендарні футболісти клубу та України зіграють на «Дніпро-Арені»

17.10.2018 18:20
До 100-річчя ФК «Дніпро» легендарні футболісти клубу та України зіграють на «Дніпро-Арені»

У Дніпрі розпочалась підготовка до святкування 100-річчя ФК «Дніпро». З нагоди знакової події для фанів дніпровського футболу 10 листопада відбудеться матч між легендарними гравцями ФК «Дніпро» та провідних збірних з усієї України. Подробиці повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів.

 «Ми запрошуємо ведучих гравців з різних команд України, а саме: ФК «Металіст», ФК «Карпати», ФК «Динамо». З кожного клубу плануємо залучити трьох-чотирьох гравців, які умовно складатимуть збірну. Також запрошуємо ветеранів, які з 60-х років були причетні до ФК «Дніпро. Загалом в планах залучити Блохіна, Михайличенка, Дем’яненка, Безсонова, Литовченка, Протасова, Гришка, Телесненка, Шевченка, Маркевича. Сподіваємось, що вони зможуть відзначити ювілей «Дніпра»», - пояснив Олімпійський чемпіон, ветеран ФК "Дніпро" Олексій Чередник.

Організатори додали, що святкування важливе не лише для учасників «Дніпра», але й для молоді міста, яка зможе побачити легендарних гравців.

Голова асоціації ветеранів ФК "Дніпро" Валерій Гомілко додав, що відзначення столітнього ювілею ФК «Дніпро» відбудеться з підтримки Дніпропетровської облради, ДніпроОДА, обласної Федерації футболу.

«Федерації футболу Дніпропетровської області та України готує символічні нагороди на згадку про дніпровський клуб та його історію. Такі вагомі події мають висвітлюватись на високому рівні», - додав президент обласної Федерації футболу Віктор Андрухів.

Так, Федерації футболу Дніпропетровської області виділила сто м’ячів з автографами, які ветерани ФК «Дніпро» подарують глядачам.

Відповідно до програми святкування, гра між ветеранами відбудеться на стадіоні «Дніпро-Арена». Початок о 15:00. Вхід вільний.

Крім того, перед початком матчу на «Дніпро-Арені» запланована концертна програма, яку зможуть безкоштовно відвідати всі бажаючі. Про те, які саме артисти виступатимуть перед глядачами організатори повідомлять пізніше.

Раніше повідомлялося. що у приміщенні ДніпроОДА відкрили виставку до 100-річчя футбольного клубу "Дніпро", на якій відзначено миті з історії дніпровської команди та її гравців. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...