App Store Google Play

До 100-річчя ФК «Дніпро» легендарні футболісти клубу та України зіграють на «Дніпро-Арені»

17.10.2018 18:20
До 100-річчя ФК «Дніпро» легендарні футболісти клубу та України зіграють на «Дніпро-Арені»

У Дніпрі розпочалась підготовка до святкування 100-річчя ФК «Дніпро». З нагоди знакової події для фанів дніпровського футболу 10 листопада відбудеться матч між легендарними гравцями ФК «Дніпро» та провідних збірних з усієї України. Подробиці повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів.

 «Ми запрошуємо ведучих гравців з різних команд України, а саме: ФК «Металіст», ФК «Карпати», ФК «Динамо». З кожного клубу плануємо залучити трьох-чотирьох гравців, які умовно складатимуть збірну. Також запрошуємо ветеранів, які з 60-х років були причетні до ФК «Дніпро. Загалом в планах залучити Блохіна, Михайличенка, Дем’яненка, Безсонова, Литовченка, Протасова, Гришка, Телесненка, Шевченка, Маркевича. Сподіваємось, що вони зможуть відзначити ювілей «Дніпра»», - пояснив Олімпійський чемпіон, ветеран ФК "Дніпро" Олексій Чередник.

Організатори додали, що святкування важливе не лише для учасників «Дніпра», але й для молоді міста, яка зможе побачити легендарних гравців.

Голова асоціації ветеранів ФК "Дніпро" Валерій Гомілко додав, що відзначення столітнього ювілею ФК «Дніпро» відбудеться з підтримки Дніпропетровської облради, ДніпроОДА, обласної Федерації футболу.

«Федерації футболу Дніпропетровської області та України готує символічні нагороди на згадку про дніпровський клуб та його історію. Такі вагомі події мають висвітлюватись на високому рівні», - додав президент обласної Федерації футболу Віктор Андрухів.

Так, Федерації футболу Дніпропетровської області виділила сто м’ячів з автографами, які ветерани ФК «Дніпро» подарують глядачам.

Відповідно до програми святкування, гра між ветеранами відбудеться на стадіоні «Дніпро-Арена». Початок о 15:00. Вхід вільний.

Крім того, перед початком матчу на «Дніпро-Арені» запланована концертна програма, яку зможуть безкоштовно відвідати всі бажаючі. Про те, які саме артисти виступатимуть перед глядачами організатори повідомлять пізніше.

Раніше повідомлялося. що у приміщенні ДніпроОДА відкрили виставку до 100-річчя футбольного клубу "Дніпро", на якій відзначено миті з історії дніпровської команди та її гравців. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...