App Store Google Play

В Межовій вперше за десятки років з'явиться якісний стадіон

16.10.2018 12:00
В Межовій вперше за десятки років з'явиться якісний стадіон

Пришкільний стадіон у Межовій стане комфортним і сучасним місцем для тренувань всіх жителів селища. Там облаштують футбольне поле, майданчики для баскетболу, волейболу та воркауту. Підрядники вже завершили планування, усипали щебінь та пісок. Нині – заливають бетон. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Розвиток спортивної інфраструктури на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Ми реконструюємо – а фактично будуємо «з нуля» – стадіони, спорткомплекси і футбольні поля по всій області. Кожен мешканець регіону повинен мати можливість тренуватися в комфортних сучасних умовах», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Реконструюють стадіон і в Межовій. Умови тренувань покращують для понад 400 учнів опорної школи.

Підрядники вже завершили планування території та встановили паркан. Готують основу під покриття – засипають щебінь, заливають бетон. Такі роботи – вперше за десятки років.

«Я сам закінчив цю школу. Вже 10 років тут працюю. На новому стадіоні наші заняття будуть більш плідними, зможемо тренуватись у будь-яку погоду», – сказав викладач фізичної культури Межівської опорної школи Сергій Малюта.

Облаштують футбольне поле зі штучним покриттям, майданчики для баскетболу, волейболу, воркауту і стрибків в довжину. Буде і зона відпочинку із лавками та зеленими насадженнями.

«На новому стадіоні ми будемо тренуватись щодня. Хочеться, щоб він був великим та сучасним», – сказав учень 10 класу Межівської опорної школи Сергій Кочерга.

Реконструкція стадіону – обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...