App Store Google Play

В Межовій вперше за десятки років з'явиться якісний стадіон

16.10.2018 12:00
В Межовій вперше за десятки років з'явиться якісний стадіон

Пришкільний стадіон у Межовій стане комфортним і сучасним місцем для тренувань всіх жителів селища. Там облаштують футбольне поле, майданчики для баскетболу, волейболу та воркауту. Підрядники вже завершили планування, усипали щебінь та пісок. Нині – заливають бетон. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Розвиток спортивної інфраструктури на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Ми реконструюємо – а фактично будуємо «з нуля» – стадіони, спорткомплекси і футбольні поля по всій області. Кожен мешканець регіону повинен мати можливість тренуватися в комфортних сучасних умовах», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Реконструюють стадіон і в Межовій. Умови тренувань покращують для понад 400 учнів опорної школи.

Підрядники вже завершили планування території та встановили паркан. Готують основу під покриття – засипають щебінь, заливають бетон. Такі роботи – вперше за десятки років.

«Я сам закінчив цю школу. Вже 10 років тут працюю. На новому стадіоні наші заняття будуть більш плідними, зможемо тренуватись у будь-яку погоду», – сказав викладач фізичної культури Межівської опорної школи Сергій Малюта.

Облаштують футбольне поле зі штучним покриттям, майданчики для баскетболу, волейболу, воркауту і стрибків в довжину. Буде і зона відпочинку із лавками та зеленими насадженнями.

«На новому стадіоні ми будемо тренуватись щодня. Хочеться, щоб він був великим та сучасним», – сказав учень 10 класу Межівської опорної школи Сергій Кочерга.

Реконструкція стадіону – обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...