App Store Google Play

У Дніпрі під виглядом працівників газової служби працюють шахраї

16.10.2018 17:20
У Дніпрі під виглядом працівників газової служби працюють шахраї

У Дніпрі знову розперезалися шахраї, які представляються працівниками газової служби. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ПАТ Дніпрогазу.

З метою пограбування та незаконного заволодіння грошовими коштами зловмисники повідомляють мешканцям міста, що мають потрапити у домоволодіння аби виконати технічне обслуговування газових приладів чи зняти контрольні показання лічильників газу.

В свою чергу, в ГУ НП України у Дніпропетровській області, зазначили, що псевдо-газовики вводять мешканців Дніпра та Дніпровського району в оману, представляючись працівниками газової служби, і пропонують здійснити ремонт газового обладнання або зняти контрольні показання лічильників газу. У кращому випадку при спілкуванні з власниками газифікованих домоволодінь шахраї вимагають внести передплату готівкою за необхідні витратні матеріали та монтажні роботи, після чого безслідно зникають. У гіршому – працюючи в парі, один з шахраїв відволікає увагу власника квартири, у той час як інший проникає у помешкання з метою пограбування.  

«Шахраї намагаються нажитись на довірливості та необачності людей. В першу чергу це стосується людей похилого віку, - коментує помічник Голови правління ПАТ «Дніпрогаз» Валерій Шарапов. - Щоб уникнути негативних наслідків від злочинних дій псевдо-газовиків і не стати жертвою обману, слід завжди перевіряти документи, що підтверджують особу працівників, яких люди впускають до свого житла».

Відрізнити працівників ПАТ «Дніпрогаз» від шахраїв допоможуть прості правила. При спілкуванні з газовиками вимагайте надати їх службове посвідчення встановленого зразка з фотокарткою, зазначенням посади, логотипом і печаткою компанії.

Щоб не потрапити у халепу, у разі підозри щодо правомірності виконання робіт на газових мережах чи перевірки показань лічильників газу наполегливо рекомендуємо звертатися для довідок в експлуатаційні служби компанії, а у разі виявлення вищенаведених фактів шахрайства повідомляти про це в органи внутрішніх справ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...