App Store Google Play

У Дніпрі під виглядом працівників газової служби працюють шахраї

16.10.2018 17:20
У Дніпрі під виглядом працівників газової служби працюють шахраї

У Дніпрі знову розперезалися шахраї, які представляються працівниками газової служби. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ПАТ Дніпрогазу.

З метою пограбування та незаконного заволодіння грошовими коштами зловмисники повідомляють мешканцям міста, що мають потрапити у домоволодіння аби виконати технічне обслуговування газових приладів чи зняти контрольні показання лічильників газу.

В свою чергу, в ГУ НП України у Дніпропетровській області, зазначили, що псевдо-газовики вводять мешканців Дніпра та Дніпровського району в оману, представляючись працівниками газової служби, і пропонують здійснити ремонт газового обладнання або зняти контрольні показання лічильників газу. У кращому випадку при спілкуванні з власниками газифікованих домоволодінь шахраї вимагають внести передплату готівкою за необхідні витратні матеріали та монтажні роботи, після чого безслідно зникають. У гіршому – працюючи в парі, один з шахраїв відволікає увагу власника квартири, у той час як інший проникає у помешкання з метою пограбування.  

«Шахраї намагаються нажитись на довірливості та необачності людей. В першу чергу це стосується людей похилого віку, - коментує помічник Голови правління ПАТ «Дніпрогаз» Валерій Шарапов. - Щоб уникнути негативних наслідків від злочинних дій псевдо-газовиків і не стати жертвою обману, слід завжди перевіряти документи, що підтверджують особу працівників, яких люди впускають до свого житла».

Відрізнити працівників ПАТ «Дніпрогаз» від шахраїв допоможуть прості правила. При спілкуванні з газовиками вимагайте надати їх службове посвідчення встановленого зразка з фотокарткою, зазначенням посади, логотипом і печаткою компанії.

Щоб не потрапити у халепу, у разі підозри щодо правомірності виконання робіт на газових мережах чи перевірки показань лічильників газу наполегливо рекомендуємо звертатися для довідок в експлуатаційні служби компанії, а у разі виявлення вищенаведених фактів шахрайства повідомляти про це в органи внутрішніх справ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...