App Store Google Play

Комунальники Дніпра віддали 600 тисяч працівнику свого паркувального інвестора за демонтаж непотребу на парковках

16.10.2018 08:00
Комунальники Дніпра віддали 600 тисяч працівнику свого паркувального інвестора за демонтаж непотребу на парковках

25 вересня КП «Міськавтопарк» Дніпропетровської міськради уклало договір на виконання робіт «по усуненню наслідків порушень Правил благоустрою міста» на 580 тис. грн. з ФОП Односум Віталій Валерійович, який має сумнівний послужний список. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Бюро.ua.

Згідно договору, Односум повинен перевезти в «місце тимчасового зберігання» розміщені на території міста «обмежувачі руху» – замки, ланцюги, в’їзні (виїзні) ворота, огорожі, тимчасові споруди, і прибрати після себе сміття. Скоріш за все, йдеться про демонтаж розміщених на міських парковках «обмежувачів руху», чиї власники впали в немилість міської влади. Зазначається, що вказувати конкретне розміщення і «орієнтовний обсяг робіт» по кожному об’єкту замовник буде в добових нарядах. Загальний обсяг робіт за договором складає 1000 кв. м. Втім адрес розміщення об’єктів в договорі немає.

Відповідна закупівля була проведена 14 вересня. Віталій Односум був її єдиним учасником. Данні про обладнання та наявності досвіду в договорі були описані досить сумнівно, проте тендерний комітет все влаштувало.

ФОП Односум зареєструвався за три місяці до тендера, першого червня 2018-го року. Основним видом діяльності є «ремонт електричного обладнання». У 2012-2014 рр. він керував нині ліквідованим ТОВ «Інтермедгарант», що належить завідувачу сектором запобігання та виявлення корупції ГУ Держгеокадасту в області Сергію Тарасенко та його дружині Тамілі Тарасенко.

З 4 кварталу 2015 року та по 4 квартал 2017 року офіційних доходів у Односума не було. В кінці 2017 р. Односум отримав 3820 грн. за цивільно-правовим договором від охоронного ТОВ «С.П.А.Р.Т.А», а у  2018 році – 15 тис грн. від ТОВ «Паркт Сервіс Групи».

«Сидить» фірма в прямому сенсі під боком у КП «Міськавтопарк», керує нею приятель екс-директора Міськавтопарк Сергія Писаренко Сергій Кириченко. У минулому році «Паркт Сервіс Групі» дісталися ряд великих парковок в Дніпрі, на яких тут же підняли тарифи. Громадськості фірму мерія презентувала як солідного іноземного інвестора, яким вона, зрозуміло, не була.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...