App Store Google Play

В ДніпроОДА нагородили бійців Української Добровольчої Армії

15.10.2018 13:30
В ДніпроОДА нагородили бійців Української Добровольчої Армії

Вчора, 14 жовтня, в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження бійців Української Добровольчої Армії. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Найбільше нагород добровольці отримали від Генштабу ЗСУ, представники якого подякували Дмитру Ярошу та його побратимам за співпрацю та сумлінне виконання бойових задач спільно з офіційними структурами.

“Наше партнерство закріплене кров’ю і тому ніяка політика не зможе нас роз’єднати. Добровольці не раз рятували життя бійцями Збройних сил України, як і навпаки. Ми завжди будемо пам’ятати про це. Я дякую Провіднику та його підлеглим за сумлінне виконання бойових задач”, - зазначив заступник начальник Генштабу ЗСУ Сергій Бессараб.

Від імені Віктора Муженка добровольці отримали почесні грамоти та нагороди.

Окрім цього, бійцям УДА подякували й інші державні структури, серед яких була Дніпропетровська обласна рада, ДніпроОДА, Дніпровська міська рада та Служба безпеки України. Зокрема, заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман подарував іменні годинники чеченцям з батальйонів імені Джохара Дудаєва та Шейха Мансура, які разом з УДА боронять українську землю від росіян.

Загалом, свої нагороди отримали декілька десятків добровольців. Як зазначив команди УДА Дмитро Ярош, ця церемонія стала, по суті, унікальним явищем, адже так масштабно на державному рівні добровольців ще ніколи не вітали.

Нагадаємо, що Дніпропетровська обласна рада одна з перших на офіційному рівні почала визнавати добровольців учасниками бойових дій.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...