App Store Google Play

В ДніпроОДА нагородили бійців Української Добровольчої Армії

15.10.2018 13:30
В ДніпроОДА нагородили бійців Української Добровольчої Армії

Вчора, 14 жовтня, в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження бійців Української Добровольчої Армії. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Найбільше нагород добровольці отримали від Генштабу ЗСУ, представники якого подякували Дмитру Ярошу та його побратимам за співпрацю та сумлінне виконання бойових задач спільно з офіційними структурами.

“Наше партнерство закріплене кров’ю і тому ніяка політика не зможе нас роз’єднати. Добровольці не раз рятували життя бійцями Збройних сил України, як і навпаки. Ми завжди будемо пам’ятати про це. Я дякую Провіднику та його підлеглим за сумлінне виконання бойових задач”, - зазначив заступник начальник Генштабу ЗСУ Сергій Бессараб.

Від імені Віктора Муженка добровольці отримали почесні грамоти та нагороди.

Окрім цього, бійцям УДА подякували й інші державні структури, серед яких була Дніпропетровська обласна рада, ДніпроОДА, Дніпровська міська рада та Служба безпеки України. Зокрема, заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман подарував іменні годинники чеченцям з батальйонів імені Джохара Дудаєва та Шейха Мансура, які разом з УДА боронять українську землю від росіян.

Загалом, свої нагороди отримали декілька десятків добровольців. Як зазначив команди УДА Дмитро Ярош, ця церемонія стала, по суті, унікальним явищем, адже так масштабно на державному рівні добровольців ще ніколи не вітали.

Нагадаємо, що Дніпропетровська обласна рада одна з перших на офіційному рівні почала визнавати добровольців учасниками бойових дій.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...