App Store Google Play

У Дніпрі відбувся перший забіг пам’яті на честь загиблих учасників АТО

14.10.2018 15:45
У Дніпрі відбувся перший забіг пам’яті на честь загиблих учасників АТО

У Дніпрі відбувся забіг пам’яті до Дня захисника України. Його присвятили всім загиблим Героям АТО. Учасникам запропонували дві дистанції. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Шаную, пам’ятаю, біжу» - під таким гаслом в Дніпрі вперше пройшов забіг пам’яті. Серед учасників – рідні, друзі та знайомі захисників. 

«Ми присвячуємо цей захід Дню захисника України. Біжимо в пам’ять про всіх загиблих Героїв. Завдяки їм наші діти мають майбутнє», – сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Юрченко.

Дорослим учасникам запропонували дистанцію в 1600 м, а дітям – 500 м.  На старті – 17 дітей. Наймолодшим – лише два роки.

«Я біжу за свого тата. Він загинув на війні», – сказала учасниця забігу Кіра.

До милі пам’яті – 1600 м – долучилися понад 250 людей.

«Ми дуже стурбовані тими подіями, які відбуваються зараз  в нашій країні і хочемо підтримати і військових, і їхні родини. Хоча б таким забігом. Я особисто біжу за Сергій Кушніра – він Герой України», – сказала учасниця забігу Інна Гардаш.

Учасники забігу долали шлях поблизу Алеї Героїв і Скверу Героїв, що біля ОДА. 

«Кожен біжить за конкретного Героя. На стартових номерах учасників – ім’я та прізвище загиблого. Цей забіг покликаний нагадати – за наше мирне небо хтось віддав власне життя», – сказав один з організаторів забігу Сергій Блохін.

Бігли і досвідчені спортсмени, і початківці. Люди різних професій і сфер діяльності. 

«Дізнався про забіг із соц. мереж. Це дуже гарна ініціатива. Біжу за Олексія Грачова, полковника, який загинув під час Іловайського котла. Хотів привернути увагу до подвигу всіх хлопців і окремо саме цього героя», – зазначив дніпровець Ігор Черноус.

Організатори не обмежували учасників в часі – кожен долав дистанцію так швидко, як міг. Бігун-аматор з Дніпра Святослав Дем’яник фінішував першим.

«Це перший такий забіг в Дніпрі, присвячений нашим військовим. Із задоволенням долучився. Тут багато моїх знайомих. Атмосфера чудова», – сказав Святослав Дем’яник.

Долучилися до забігу і люди з особливими потребами.

«Багатьох АТОвців знаю особисто, спілкуємось. Я дуже шаную їхній подвиг. Хотілося хоча б так підтримати їх. Слава Героям!», – поділилася учасниця забігу  Альона Осадча.

Після забігу всі бажаючі могли залишити власні побажання воїнам АТО. Своєрідна «карта побажань» відправилась в зону бойових дій.

Забіг організували громадські організації «Спортивний патруль», «ADRENALINE TEAM», «Дніпропетровська обласна спілка воїнів АТО» за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...