App Store Google Play

Зараз не час займатися політикою і ділити націю, - Дмитро Ярош

13.10.2018 14:30
Зараз не час займатися політикою і ділити націю, - Дмитро Ярош

Народний депутат України та командир УДА Дмитро Ярош пояснив, що буде займатися політикою лише після перемоги над російськими агресорами, адже зараз війна в Україні – головне. Про це інформує Дніпроград з посиланням на сторінку провідника УДА у Facebook.

«Крайні 4,5 роки я не займаюсь політикою... Багато хто каже, що це «гріх», я «зрадив» Майдан, «на тебе сподівалося багато людей»... Але, правда є у тому, що я пішов на війну з російським агресором... І поки що, з неї не повернувся», - зазначив Дмитро Ярош.

Народний депутат підкреслив, що на війні він зрозумів, що таке життя, братство та Україна. Він висловив чітке переконання в тому, що справжня Україна - без помпезності, ліберальних ідеологем та фальші.

«Я дякую Богу, що Він послав мені справжніх друзів і Братів по зброї, укріпив мене у Вірі, переконав, що перемога буде за моїм українським народом... У переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці я хочу одного: щоб ми, українці, перемогли у цій Війні, щоб втрат у нас було якомога менше, а здобутків - якомога більше», - додав Дмитро Ярош.

Дмитро Ярош закликав українців не дозволити черговим виборам ділити націю, адже найважливіше, щоб війна завершилась українською перемогою.

Очільник УДА підкреслив, що після перемоги у війни, він планує зайнятися державною політикою.

Нагадаємо, що раніше командир УДА нагадав українцям, що Велика війна, як і зима у "Грі престолів" з кожним днем все ближче. І ми - або переможемо у цій Війні, або згинемо назавжди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...