App Store Google Play

Зараз не час займатися політикою і ділити націю, - Дмитро Ярош

13.10.2018 14:30
Зараз не час займатися політикою і ділити націю, - Дмитро Ярош

Народний депутат України та командир УДА Дмитро Ярош пояснив, що буде займатися політикою лише після перемоги над російськими агресорами, адже зараз війна в Україні – головне. Про це інформує Дніпроград з посиланням на сторінку провідника УДА у Facebook.

«Крайні 4,5 роки я не займаюсь політикою... Багато хто каже, що це «гріх», я «зрадив» Майдан, «на тебе сподівалося багато людей»... Але, правда є у тому, що я пішов на війну з російським агресором... І поки що, з неї не повернувся», - зазначив Дмитро Ярош.

Народний депутат підкреслив, що на війні він зрозумів, що таке життя, братство та Україна. Він висловив чітке переконання в тому, що справжня Україна - без помпезності, ліберальних ідеологем та фальші.

«Я дякую Богу, що Він послав мені справжніх друзів і Братів по зброї, укріпив мене у Вірі, переконав, що перемога буде за моїм українським народом... У переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці я хочу одного: щоб ми, українці, перемогли у цій Війні, щоб втрат у нас було якомога менше, а здобутків - якомога більше», - додав Дмитро Ярош.

Дмитро Ярош закликав українців не дозволити черговим виборам ділити націю, адже найважливіше, щоб війна завершилась українською перемогою.

Очільник УДА підкреслив, що після перемоги у війни, він планує зайнятися державною політикою.

Нагадаємо, що раніше командир УДА нагадав українцям, що Велика війна, як і зима у "Грі престолів" з кожним днем все ближче. І ми - або переможемо у цій Війні, або згинемо назавжди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...