App Store Google Play

У Дніпрі учасник війни на Сході України презентував власну поетичну збірку

13.10.2018 08:00
У Дніпрі учасник війни на Сході України презентував власну поетичну збірку

Вчора, 12 жовтня, у Дніпрі відбулась творча зустріч з поетом та учасником війни на Сході України Андрієм Кириченком. Його поезії відображають фронтові реалії і складаються в художньо-документальний літопис трагічних сторінок новітньої історії країни. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця  проведення - приміщення духовно-культурного центру "Українське подвір'я".

Андрій Кириченко - поет з Білої Церкви, майор-артилерист 72-ї ОМБр, який брав участь у бойових діях української армії з перших днів неоголошеної російсько-української війни.

Він розповів, що почав складати вірші в 1995 році, будучи юнаком. Однак тему війни почав висвітлювати після повернення з зони ведення бойових дій на Сході України. З того часу Андрій Кириченко почав писати українською мовою, а також перекладати свою ранню поезію з російської.

Автор продекламував  перед присутніми власні ліричні вірші, які увійшли до збірки під назвою «Це наша правда». Нова книга видана цьогоріч і є  другою виданою збіркою Андрія Кириченка.

"Після того, як деякі сюжети моєї поезії почали справджуватись в реальному житті, я почав писати більш радісні вірші. Можливо вони стануть пророчими", - зазначив автор.

Також Андрій Кириченко прочитав декілька поезій зі своєї першої збірки "От така війна", яку відрізняють твори на більш провокативні теми.

Нагадаємо, що влітку у ДніпроОДА боєць 20 батальйону Сергій Куліш презентував власну книгу в жанрі фентезі «Слід берсерка». 

Раніше повідомлялося, що бійці добровольчих батальйонів Сергій Пантюк та Олексій Бик представили власні книги. Дніпропетровщина стала першою після Києва, де пройшла презентація поетичних збірок АТОвців. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...