App Store Google Play

Реальна історія війни: у Дніпрі презентували книгу «Позивний «Бандерас»

13.10.2018 15:00
Реальна історія війни: у Дніпрі презентували книгу «Позивний «Бандерас»

Сьогодні, 13 жовтня, у виставково-інформаційному центрі «Mediaprostir» відбулася презентація книги Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова «Позивний «Бандерас», сюжет якої заснований на реальних подіях в зоні бойових дій на Донбасі восени 2014 року. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Автори зазначають, що з початком бойових дій відчули, що повинні написати книгу про російсько-українську війну. В цьому їм допоміг боєць батальйону Національної гвардії України імені Кульчицького Сергія Башкова, який передав свої відео та фотографії авторам, а також надав їм свій щоденник.

«Ми довго думали як зробити так, аби читачу було цікаво. Можна сказати, що у нас вийшов справжній військовий детектив із захоплюючим сюжетом, в якому до самого кінця зберігається інтрига», - зазначив Сергій Дзюба.

В основу сюжету покладено життєву історію військового з позивним «Бандерас». За книгою перед ним та його побратимами поставлене завдання вирахувати російського диверсанта. Ситуація стає більш складною у зв’язку із тим, що події відбуваються в районі рідного села головного героя, звідки той поїхав задовго до буремних подій.

Варто зазначити, що наразі у кінотеатрах вийшов в прокат художній фільм за мотивами книги і сценарієм, написаним Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим.

«Сценарій до фільму ми написали ще у 2015 році, але тоді на нього не було попиту. Багато хто казав нам, що треба почекати декілька років. Так і сталося, наш сценарій викликав зацікавлення, а також отримав від Держкіно 50% фінансування на фільм», - зазначив Артемій Кірсанов.

Режисером однойменного фільму виступив Заза Буадзе.

Книга «Позивний «Бандерас» вже надійшла у книгарні нашого міста, тож кожен охочий може з легкістю знайти її.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...