App Store Google Play

Реальна історія війни: у Дніпрі презентували книгу «Позивний «Бандерас»

13.10.2018 15:00
Реальна історія війни: у Дніпрі презентували книгу «Позивний «Бандерас»

Сьогодні, 13 жовтня, у виставково-інформаційному центрі «Mediaprostir» відбулася презентація книги Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова «Позивний «Бандерас», сюжет якої заснований на реальних подіях в зоні бойових дій на Донбасі восени 2014 року. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Автори зазначають, що з початком бойових дій відчули, що повинні написати книгу про російсько-українську війну. В цьому їм допоміг боєць батальйону Національної гвардії України імені Кульчицького Сергія Башкова, який передав свої відео та фотографії авторам, а також надав їм свій щоденник.

«Ми довго думали як зробити так, аби читачу було цікаво. Можна сказати, що у нас вийшов справжній військовий детектив із захоплюючим сюжетом, в якому до самого кінця зберігається інтрига», - зазначив Сергій Дзюба.

В основу сюжету покладено життєву історію військового з позивним «Бандерас». За книгою перед ним та його побратимами поставлене завдання вирахувати російського диверсанта. Ситуація стає більш складною у зв’язку із тим, що події відбуваються в районі рідного села головного героя, звідки той поїхав задовго до буремних подій.

Варто зазначити, що наразі у кінотеатрах вийшов в прокат художній фільм за мотивами книги і сценарієм, написаним Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим.

«Сценарій до фільму ми написали ще у 2015 році, але тоді на нього не було попиту. Багато хто казав нам, що треба почекати декілька років. Так і сталося, наш сценарій викликав зацікавлення, а також отримав від Держкіно 50% фінансування на фільм», - зазначив Артемій Кірсанов.

Режисером однойменного фільму виступив Заза Буадзе.

Книга «Позивний «Бандерас» вже надійшла у книгарні нашого міста, тож кожен охочий може з легкістю знайти її.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...