App Store Google Play

Новою ділянкою об'їзної навколо Дніпра користуються до 20 000 автівок на добу

12.10.2018 14:40
Новою ділянкою об'їзної навколо Дніпра користуються до 20 000 автівок на добу

Щодня до 20 тисяч машин рухаються новозбудованим шляхопроводом на об’їзній навколо Дніпра. Тепер без зайвих кілометрів вони виїздять на запорізьку трасу, яку капітально відремонтували вперше за роки незалежності країни. Об’єкти оглянув міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час візиту на Дніпропетровщину. 

«Коли кажуть, що в Україні немає людей, які здатні робити якісні зміни, то Дніпропетровська область і Валентин Резніченко показують – такі люди є. Коли кажуть, що нічого не змінюється, то Дніпропетровська область показує – зміни можливі. І ці зміни вже відбуваються. Ми бачимо абсолютно нову трасу між Дніпром і Запоріжжям, якої не було десятиліття. Її зроблено за дуже короткий проміжок часу», - зазначив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Будівництво шляхопроводу на об’їзній навколо Дніпра розпочалося у 2012-му, проте через брак фінансування призупинилося. У 2018 році друге життя в довгобуд вдихнула Дніпропетровська облдержадміністрація.

«На інфраструктурний об’єкт, який простояв занедбаний шість років, з обласного бюджету виділили більше 40 млн грн. Додаткові кошти – результат реформи децентралізації Президента України Петра Порошенка», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Роботи тривали з кінця квітня. Дорогу через шляхопровід заасфальтували. Міст пройшов випробування.

«Рік тому на цьому ж місці ми дивилися з Володимиром Омеляном на незрозумілу недобудову, яка навіть не нагадувала міст. Новий шляхопровід звели за 65 днів, і сьогодні він відкритий для автотранспорту. Нині мешканці та гості Дніпра їздять не «петлею» через поля, а рівною, ідеальною, капітально відремонтованою дорогою», – наголосив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Без зайвих кілометрів автівки виїздять на запорізьку трасу. Автомагістраль національного значення Н-08, яка з’єднує Дніпро та Запоріжжя, капітально відремонтували вперше за роки незалежності України.

Оновлювали шосе у два етапи. Торік відремонтували 16 км шляху, цьогоріч – ще до 20-ти. Це забезпечить безперешкодний рух транспорту. Загальна вартість ремонту – більше 1 млрд грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...