App Store Google Play

У Дніпрі відкрили фотовиставку «Перерваний політ» про загиблих військових та їх рідних

11.10.2018 18:30
У Дніпрі відкрили фотовиставку «Перерваний політ» про загиблих військових та їх рідних

Сьогодні, 11 жовтня, до Дня захисника України у холі ДніпроОДА презентували серію великого фотопроекту «Заради них». Виставку «Перерваний політ» присвятили  загиблим військовим та їхнім рідним. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Заради них" - це великий фотопроект ДніпроОДА, присвячений бійцям АТО. Протягом року дніпрянам показали декілька серій світлин, на яких військові разом з дітьми, батьками та коханими. Окрема частина серії - фото родин, які втратили своїх чоловіків.

"Цього разу до зйомок приєдналися шість сімей. В експозиції представили 19 світлин, на яких - і біль втрати, і героїзм, і надія на майбутнє. Кожна сім'я на трьох фотокартках розповіла свою історію, на першому фото - стоїть родина, посередині світлини - пусте місце, де мав би бути загиблий герой. Друга фотокартка розповідає про військового, який віддав своє життя заради власної країни, а на третьому фото зображена усміхнена сім'я на білому тлі, ніби уособлюючи надію та сподівання на краще майбутнє", - розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Наталія Шуліка. 

Вона також розповіла, що до фотосесії було запрошено більше родин, проте більшість відмовилися.

"Ми розуміємо, що це величезна травма і багато-хто не готовий розповідати про свою трагедію публічну. Проте цей проект важливий тим, що ми кожного бійця персоналізуємо. Розказуємо, що загинули не якісь абстрактні люди, а сини, батьки, члени чиїхось родин", - зазначила Шуліка.

Участь у фотосесії взяла син і мати Юрій та Людмила Голополосови. У 2014 році під час бойових дій на Донеччині загинув їх голова сім'ї Юрій Голополосов - український військовик, десантник, старший прапорщик Збройних сил України.

"Сумуємо, не можемо досі повірити. Проте ця фотовиставка допомагає усвідомити трагедію та знайти сили йти далі", - говорить Людмила Голополосова зі сльозами на очах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...