App Store Google Play

У Дніпрі працівники КП "Благоустрій" викрали кіоск

11.10.2018 11:00
У Дніпрі працівники КП "Благоустрій" викрали кіоск

У Дніпрі триває "війна" з незаконними МАФами, яку оголосив міський голова Борис Філатов.  Як відомо, в переважній більшості випадків КП "Благоустрій" при зносі кіосків, не зважає на норми Закону, але цього разу представники цього комунального підприємства в правовому нігілізмі перевершили самих себе. 

Як стало відомо "Дніпрограду", в одному з районів Дніпра у приватному секторі було виявлено так звану "наливайку",  яка працювала на приватній території у дворі житлового будинку. 

Факт незаконного розливу підтвердили контролюючі органи, після чого розливати оковиту підприємець припинив. 

Але цього представникам "сильного мера" виявилось замало. Тиждень потому комунальники не знайшли нічого кращого,  як приїхати на приватне подвір'я зі спецтехнікою та вилучити вже непрацюючий кіоск. 

Цікаво,  що операція з демонтажу приватного майна проходила під керівництвом юриста КП "Благоустрій"  Павла Потапчука,  який наголосив на відсутності у споруди паспорту прив'язки до території,  на підставі чого  нібито і був вилучений об'єкт торгівлі.

Як відомо, право приватної власності є непорушним згідно Конституції України. Стаття 41 якої говорить, що ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Тобто доступ до незаконно працюючого об'єкту торгівлі мав забезпечити суд, а вилучення МАФу мало відбутись за участі правоохоронців. Незаконні дії працівників КП висвітлив комунальний телеканал "Дніпро ТВ", подавши це як чергову перемогу у боротьбі з МАФами.

За  логікою мерії, спецтехніка КП "Благоустрій" тепер може заїхати на будь-яку приватну територію і реквізувати,  все що заманеться, посилаючись на відсутність паспорту прив'язки. 

Тепер власник МАФу може викупити свій кіоск заплативши при цьому штраф, та сплативши вартість зберігання кіоску на штрафмайданчику, але найбільш вирогідним буде його позов до суду,  оскільки в даному випадку представники КП порушили норми Закону, скоївши, згідно ККУ, банальну крадіжку приватної власності, та ще й на приватній території, куди за законом не мали права доступу.

На жаль, як показує практика, рівень підготовки юристів КП "Благоустрій" залишає бажати кращого,  а отже при програші справи у суді - КП буде вимушене відшкодувати усі витрати власнику споруди разом із моральною компенсацію, а це значить, що за непрофесіоналізм команди мера в черговий раз будуть розплачуватись платники податків, за рахунок яких і існують всі комунальні підприємства Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...