App Store Google Play

У Дніпрі працівники КП "Благоустрій" викрали кіоск

11.10.2018 11:00
У Дніпрі працівники КП "Благоустрій" викрали кіоск

У Дніпрі триває "війна" з незаконними МАФами, яку оголосив міський голова Борис Філатов.  Як відомо, в переважній більшості випадків КП "Благоустрій" при зносі кіосків, не зважає на норми Закону, але цього разу представники цього комунального підприємства в правовому нігілізмі перевершили самих себе. 

Як стало відомо "Дніпрограду", в одному з районів Дніпра у приватному секторі було виявлено так звану "наливайку",  яка працювала на приватній території у дворі житлового будинку. 

Факт незаконного розливу підтвердили контролюючі органи, після чого розливати оковиту підприємець припинив. 

Але цього представникам "сильного мера" виявилось замало. Тиждень потому комунальники не знайшли нічого кращого,  як приїхати на приватне подвір'я зі спецтехнікою та вилучити вже непрацюючий кіоск. 

Цікаво,  що операція з демонтажу приватного майна проходила під керівництвом юриста КП "Благоустрій"  Павла Потапчука,  який наголосив на відсутності у споруди паспорту прив'язки до території,  на підставі чого  нібито і був вилучений об'єкт торгівлі.

Як відомо, право приватної власності є непорушним згідно Конституції України. Стаття 41 якої говорить, що ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Тобто доступ до незаконно працюючого об'єкту торгівлі мав забезпечити суд, а вилучення МАФу мало відбутись за участі правоохоронців. Незаконні дії працівників КП висвітлив комунальний телеканал "Дніпро ТВ", подавши це як чергову перемогу у боротьбі з МАФами.

За  логікою мерії, спецтехніка КП "Благоустрій" тепер може заїхати на будь-яку приватну територію і реквізувати,  все що заманеться, посилаючись на відсутність паспорту прив'язки. 

Тепер власник МАФу може викупити свій кіоск заплативши при цьому штраф, та сплативши вартість зберігання кіоску на штрафмайданчику, але найбільш вирогідним буде його позов до суду,  оскільки в даному випадку представники КП порушили норми Закону, скоївши, згідно ККУ, банальну крадіжку приватної власності, та ще й на приватній території, куди за законом не мали права доступу.

На жаль, як показує практика, рівень підготовки юристів КП "Благоустрій" залишає бажати кращого,  а отже при програші справи у суді - КП буде вимушене відшкодувати усі витрати власнику споруди разом із моральною компенсацію, а це значить, що за непрофесіоналізм команди мера в черговий раз будуть розплачуватись платники податків, за рахунок яких і існують всі комунальні підприємства Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...