App Store Google Play

Скрєпний Вілкул закликає саджати гомосексуалістів в тюрьми

11.10.2018 12:20
Скрєпний Вілкул закликає саджати гомосексуалістів в тюрьми

Народний депутат від “Опозиційного блоку” Олександр Вілкул пропонує встановити адміністративну і кримінальну відповідальність за пропаганду одностатевих стосунків. У вівторок, 9 жовтня, нардеп та член комітету з питань євроінтеграції зареєстрував відповідний законопроект № 9183. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Новинарню.

Згідно з пояснювальною запискою, його метою є “посилення захисту суспільної моралі, охорони сім’ї та традиційних сімейних цінностей, посилення соціального захисту сім’ї та дітей”.

Вілкул пропонує виключити із українського законодавства  такі терміни, як “гендерна ідентичність, сексуальна орієнтація” тощо, а за пропаганду одностатевих стосунків карати штрафами і навіть ув’язненням.

В Адміністративному кодексі ініціатор законопроекту хоче передбачити штрафи за відкрите позитивне висвітлення чи агітацію щодо одностатевих сексуальних стосунків: громадянами — до 1,7 тис. гривень, юрособами — 8,5 -17 тис. гривень, посадовою особою або за її сприяння — від 25,5 тис. гривень до 51 тис. гривень.

За повторну подібні дії упродовж року, на думку "нонічного православного", має наставати кримінальна відповідальність – від арешту до 3 років до позбавлення волі на 3-5 років для громадян і 4-6 років для посадовців.

За ввезення, виготовлення чи розповсюдження літератури, яка позитивно висвітлює одностатеві сексуальні стосунки, Вілкул пропонує встановити штраф до 2,55 тисячі гривень або арешт на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років з конфіскацією творів.

За позитивне висвітлення одностатевих стосунків у кіно- та відеопродукції – штраф від 2,55 тисячі до 5 тисяч гривень або обмеження волі на строк до 5 років з конфіскацією кіно- та відеопродукції.

За повторні дії або висвітлення ЛГБТ у літературі чи кіно, вчинені за попередньою змовою, Вілкул пропонує саджати у в’язницю на 3-5 років.

Варто зазначити, що Вілкул сам знаходиться за крок від в'язниці, адже Генеральна прокуратура вже подала до Верховної Ради подання на зняття з Вілкула недоторканності задля розслідування його злочинів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...