App Store Google Play

Скрєпний Вілкул закликає саджати гомосексуалістів в тюрьми

11.10.2018 12:20
Скрєпний Вілкул закликає саджати гомосексуалістів в тюрьми

Народний депутат від “Опозиційного блоку” Олександр Вілкул пропонує встановити адміністративну і кримінальну відповідальність за пропаганду одностатевих стосунків. У вівторок, 9 жовтня, нардеп та член комітету з питань євроінтеграції зареєстрував відповідний законопроект № 9183. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Новинарню.

Згідно з пояснювальною запискою, його метою є “посилення захисту суспільної моралі, охорони сім’ї та традиційних сімейних цінностей, посилення соціального захисту сім’ї та дітей”.

Вілкул пропонує виключити із українського законодавства  такі терміни, як “гендерна ідентичність, сексуальна орієнтація” тощо, а за пропаганду одностатевих стосунків карати штрафами і навіть ув’язненням.

В Адміністративному кодексі ініціатор законопроекту хоче передбачити штрафи за відкрите позитивне висвітлення чи агітацію щодо одностатевих сексуальних стосунків: громадянами — до 1,7 тис. гривень, юрособами — 8,5 -17 тис. гривень, посадовою особою або за її сприяння — від 25,5 тис. гривень до 51 тис. гривень.

За повторну подібні дії упродовж року, на думку "нонічного православного", має наставати кримінальна відповідальність – від арешту до 3 років до позбавлення волі на 3-5 років для громадян і 4-6 років для посадовців.

За ввезення, виготовлення чи розповсюдження літератури, яка позитивно висвітлює одностатеві сексуальні стосунки, Вілкул пропонує встановити штраф до 2,55 тисячі гривень або арешт на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років з конфіскацією творів.

За позитивне висвітлення одностатевих стосунків у кіно- та відеопродукції – штраф від 2,55 тисячі до 5 тисяч гривень або обмеження волі на строк до 5 років з конфіскацією кіно- та відеопродукції.

За повторні дії або висвітлення ЛГБТ у літературі чи кіно, вчинені за попередньою змовою, Вілкул пропонує саджати у в’язницю на 3-5 років.

Варто зазначити, що Вілкул сам знаходиться за крок від в'язниці, адже Генеральна прокуратура вже подала до Верховної Ради подання на зняття з Вілкула недоторканності задля розслідування його злочинів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...