App Store Google Play

Депутати продовжують відстоювати ідею збільшення необхідної кількості підписів для петицій у Дніпрі

11.10.2018 16:40
Депутати продовжують відстоювати ідею збільшення необхідної кількості підписів для петицій у Дніпрі

Сьогодні, 11 жовтня, дніпровські депутати обговорили можливість збільшення кількості необхідних голосів для винесення петицій на розгляд у міськраді. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Необхідну кількість голосів пропонується збільшити до 3000 тисяч, а кількість днів для їх збору - до 120. Для порівняння, сьогодні дніпряни мають зібрати 900 голосів за 30 днів.

За словами заступника міського голови Олександра Шикуленка, ці зміни мають "розширити можливості" мешканців міста під час збору підписів. Окрім цього, він виправдовує збільшення строків і кількості голосів тим, що у інших містах України це вже давно зробили. Наприклад в Києві треба зібрати 10 тисяч підписів.

Втім, тут же Шикуленко зазначив, що навіть при межі у 900 голосів, за цей рік дніпряни змогли підписати у повному обсязі лише 17 петицій.

У свою чергу, член Громадської ради Михайло Богданов зауважив, що у разі прийняття змін це лише призведе до ускладнення процесу збору підписів.

"Ми неодноразово обговорювали можливість навіть не збільшення кількості необхідних підписів, а навпаки, зменшення. До того ж, у законодавстві існують рекомендації, що у містах, де проживає до мільйона громадян, варто встановлювати межу не більше 900 підписів. Збільшення цього числа призведе лише до ускладнення процесу", - зазначив він.

У свою чергу, секретар міськради Олександр Санжара також підтримав ідею Шикуленка, тож не виключено, що під час наступної сесії Дніпровської міської ради депутатський корпус все ж ускладнить дніпрянам збір підписів для петицій.

Варто зазначити, що петицію проти виділення Придніпровській ТЕС грошей з бюджету Дніпра міськрада не підтримала.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...