App Store Google Play

Депутати продовжують відстоювати ідею збільшення необхідної кількості підписів для петицій у Дніпрі

11.10.2018 16:40
Депутати продовжують відстоювати ідею збільшення необхідної кількості підписів для петицій у Дніпрі

Сьогодні, 11 жовтня, дніпровські депутати обговорили можливість збільшення кількості необхідних голосів для винесення петицій на розгляд у міськраді. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Необхідну кількість голосів пропонується збільшити до 3000 тисяч, а кількість днів для їх збору - до 120. Для порівняння, сьогодні дніпряни мають зібрати 900 голосів за 30 днів.

За словами заступника міського голови Олександра Шикуленка, ці зміни мають "розширити можливості" мешканців міста під час збору підписів. Окрім цього, він виправдовує збільшення строків і кількості голосів тим, що у інших містах України це вже давно зробили. Наприклад в Києві треба зібрати 10 тисяч підписів.

Втім, тут же Шикуленко зазначив, що навіть при межі у 900 голосів, за цей рік дніпряни змогли підписати у повному обсязі лише 17 петицій.

У свою чергу, член Громадської ради Михайло Богданов зауважив, що у разі прийняття змін це лише призведе до ускладнення процесу збору підписів.

"Ми неодноразово обговорювали можливість навіть не збільшення кількості необхідних підписів, а навпаки, зменшення. До того ж, у законодавстві існують рекомендації, що у містах, де проживає до мільйона громадян, варто встановлювати межу не більше 900 підписів. Збільшення цього числа призведе лише до ускладнення процесу", - зазначив він.

У свою чергу, секретар міськради Олександр Санжара також підтримав ідею Шикуленка, тож не виключено, що під час наступної сесії Дніпровської міської ради депутатський корпус все ж ускладнить дніпрянам збір підписів для петицій.

Варто зазначити, що петицію проти виділення Придніпровській ТЕС грошей з бюджету Дніпра міськрада не підтримала.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...