App Store Google Play

У Дніпрі обрали переможців XV Міжнародного конкурсу, присвяченого Голокосту

10.10.2018 12:00
У Дніпрі обрали переможців XV Міжнародного конкурсу, присвяченого Голокосту

У Дніпрі відбувся фінал Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів і вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт єврейської громади Дніпра.

Всього на конкурс було надіслано понад 250 робіт з усіх регіонів України та зарубіжних країн. У фінал пройшли 59 робіт з вісімнадцяти регіонів України та одна робота з Республіки Молдова.

Компетентне журі, до якого увійшли представники Міністерства освіти України, педагогічних навчальних закладів, історики, філологи, музейні працівники і відомі вчені, визначило переможців у трьох категоріях – учні, студенти та вчителі, причому в кожній категорії було від трьох до чотирьох номінацій. 

До того ж, часто журі присуджувало першу нагороду двом, трьом, чотирьом і навіть п'яти учасникам, будучи не в змозі вибрати з них кращого, так що на десять номінацій вийшло двадцять два переможця.

Прикметно, що переможцем в номінації «симпатії журналістів» стала робота студентів Дніпровської політехніки Кирила Бойко і Світлани Предко, виконана в техніці витинанки під назвою «Вогник нашої пам'яті».

В номінації «Науково-дослідницька робота» перше місце посіла студентка ДНУ Марина Нефьодова з роботою на тему "Образи другої світової війни та Голокосту у культурі коміксів".

Повний список переможців можна переглянути за посиланням

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...