App Store Google Play

У Дніпрі обрали переможців XV Міжнародного конкурсу, присвяченого Голокосту

10.10.2018 12:00
У Дніпрі обрали переможців XV Міжнародного конкурсу, присвяченого Голокосту

У Дніпрі відбувся фінал Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів і вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт єврейської громади Дніпра.

Всього на конкурс було надіслано понад 250 робіт з усіх регіонів України та зарубіжних країн. У фінал пройшли 59 робіт з вісімнадцяти регіонів України та одна робота з Республіки Молдова.

Компетентне журі, до якого увійшли представники Міністерства освіти України, педагогічних навчальних закладів, історики, філологи, музейні працівники і відомі вчені, визначило переможців у трьох категоріях – учні, студенти та вчителі, причому в кожній категорії було від трьох до чотирьох номінацій. 

До того ж, часто журі присуджувало першу нагороду двом, трьом, чотирьом і навіть п'яти учасникам, будучи не в змозі вибрати з них кращого, так що на десять номінацій вийшло двадцять два переможця.

Прикметно, що переможцем в номінації «симпатії журналістів» стала робота студентів Дніпровської політехніки Кирила Бойко і Світлани Предко, виконана в техніці витинанки під назвою «Вогник нашої пам'яті».

В номінації «Науково-дослідницька робота» перше місце посіла студентка ДНУ Марина Нефьодова з роботою на тему "Образи другої світової війни та Голокосту у культурі коміксів".

Повний список переможців можна переглянути за посиланням

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...